Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

KUP PREZENT ZRÓB PREZENT

Data wydarzenia: 26.11.2019

KUP PREZENT DLA SIEBIE LUB BLISKICH I ZRÓB PREZENT PODOPIECZNYM FUNDACJI GENERAACJA

Od 21 października do 30 listopada na terenie Galerii Bronowice rusza specjalna akcja promocyjna dotycząca zakupu kart podarunkowych.

Za każdą zakupioną przez Ciebie w tych dniach kartę, Galeria Bronowice przeznaczy 5 zł na Fundację Generaacja*.

Karta podarunkowa to świetny prezent dla Twoich bliskich na święta. Płacić karta podarunkową możesz również za swoje zakupy. Wspierasz wtedy działania charytatywne, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Regulamin oferty promocyjnej Kart Podarunowych »

 

Jak działa karta podarunkowa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Bronowice, akceptujących płatność MasterCard*. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcje nią można dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Regulamin karty podarunkowej Galerii Bronowice »

CO WAŻNE, NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT. KUPUJĄC KARTĘ PŁACISZ TYLKO KWOTĘ ZASILENIA KARTY.

 

Jak zakupić kartę podarunkową Galerii Bronowice?

  • KARTĘ PODARUNKOWĄ MOŻNA ZAKUPIĆ W PUNKCIE INFORMACYJNYM GALERII BRONOWICE I ZASILIĆ DOWOLNĄ KWOTĄ OD 30 ZŁ DO 4000 ZŁ.
  • MOŻNA JĄ TAKŻE KUPIĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ GALERII BRONOWICE, KLIKAJĄC W PONIŻSZY LINK HTTPS://GALERIABRONOWICE.FLEX-E-CARD.PL/, I ZASILIĆ KARTĘ KWOTĄ OD 30 ZŁ DO 1000 ZŁ, PŁACĄC PRZELEWEM.
  • KARTA JEST AKTYWNA W CIĄGU 30 MINUT OD JEJ ZAKUPU
  • GOTOWE, TERAZ MOŻESZ RUSZAĆ NA ZAKUPY, A 5 ZŁ PODARUJESZ FUNDACJI.

Pomaganie nigdy nie było tak proste!

 

PUNKT PROMOCJI KART PODARUNKOWYCH

W dniach 21- 27 października w okolicach Punktu Informacyjnego znajdziesz nasze hostessy, które odpowiedzą na wszelkie nurtujące Ciebie pytania dotyczące kart podarunkowych i mechanizmu promocji. Będziesz mógł również dowiedzieć się więcej na temat tego, czym zajmuje się Fundacja Generaacja. Pomyśl już wcześniej o prezencie świątecznym dla Twoich bliskich i zakup kartę podarunkową.

Godziny otwarcia Punktu Promocji Kart Podarunkowych:

21-25 października, 15.00-20.00

26-27 października, 10.00-19.00

 

PROWADZISZ FIRMĘ LUB JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA PREMIĘ DLA SWOICH PRACOWNIKÓW?

Karta podarunkowa Galerii Bronowice, to najlepszy pomysł dla Twoich pracowników i kontrahentów:

  • Pracownik nie musi wybierać np. pomiędzy drogeria a sklepem z wyposażeniem wnętrz. Wszystkie możliwe opcje znajdują się w tym jednym prezencie.
  • Pracownicy mogą wykorzystać kartę na dowolny cel w sklepach znajdujących się terenie Galerii Bronowice.
  • Do tej pory jako prezent na święta dla kontrahentów wybierałeś/aś wino lub słodycze? Z winem ciężko trafić w gusta. Niektórzy pija słodkie, inni wyłącznie wytrawne. Takich nietrafionych prezentów jest mnóstwo. Karta jest zawsze dobrym rozwiązaniem ponieważ obdarowana osoba, ma do wyboru prawie 150 sklepów w Galerii Bronowice, w których kupi to, co sprawi jej największą radość.
  • Karta podarunkowa Galerii Bronowice to także bardzo elegancki sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników.
  • Zapakowana w gustowne etui i pudełko stanowi znakomity podarunek dla Twoich klientów i pracowników.

 

PROMOCJA TWOJEJ FIRMY

Dziewięć firm, które zakupią największą ilość kart w okresie promocji, zostanie wyróżnionych. Logotypy firm umieścimy na digitalowych nośnikach reklamowych na terenie centrum handlowego. Jest to świetna forma promocji i pokazania firmy od jak najlepszej strony wśród Klientów Galerii Bronowice. Firmy otrzymają również od nas list i dyplom z podziękowaniem za przekazanie środków na cele Fundacji.