Informacje o Galerii Bronowice

Galeria

Informacje o Galerii Bronowice

Galeria Bronowice, otwarta 30 listopada 2013 roku,usytuowana jest w północnej części Krakowa, gdzie krzyżują się istotne szlaki komunikacyjne regionu. Dzięki przebudowie układu dróg dojazdowych ma wygodne połączenie z centrum miasta, portem lotniczym Balice, autostradą A4 w kierunku Śląska czy Zakopanego oraz okolicznymi miejscowościami.

Galeria BronowiceNa przyjeżdżających samochodami czeka 2 400 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Tuż przy wejściach zostały wydzielone szerokie miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Również niezmotoryzowani klienci mają możliwość komfortowego dojazdu do Galerii – nieopodal wejścia głównego znajduje się przystanek miejskich linii.

Galeria BronowiceA na tych, którzy podróżują rowerem - czekają monitorowane parkingi rowerowe oraz dwie stacje rowerowe, czynne całą dobę, zlokalizowane przy wejściach do obiektu, gdzie można skorzystać z narzędzi do naprawy i regulacji jednośladów.


Galeria, ze względu na swą ofertę i doskonałą lokalizację, stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części Krakowa, stwarzając nową, atrakcyjną i kompleksową propozycję dla klientów. Galeria Bronowice Na powierzchni ok. 60 tys. m2 GLA, znajdują się sklepy znanych i lubianych marek, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan,a także salony niedostępne w innych galeriach, takie jak H&M Home oraz punkty usługowe – Poczta, pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii czy dwa bezpłatne punkty Co-Working. Nasza Galeria to także szeroka oferta restauracyjna oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. Uzyskaliśmy także zaszczytny tytuł Miejsca Przyjaznego Maluchom - organizatorzy akcji docenili naszą otwartość na rodziców z małymi dziećmi, a także wypracowane standardy działania i atrakcje dla najmłodszych. 

Galeria Bronowice, w myśl hasła: MIEJSCE NA TWÓJ CZAS, proponuje swoim Klientom nie tylko zakupy. Różnorodne udogodnienia, propozycja kulturalna, rozrywkowa czy sportowa tworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań. Galeria Bronowice to miejsce tworzone przez ludzi i dla ludzi, gdzie miło mogą spędzić czas różne grupy społeczne, czerpiąc z szerokiego wachlarza propozycji – handlowych i pozahandlowych. Zapraszamy do Akademii w Bronowicach, działającej pod opieką Akademii Sztuk Pięknych, kina Mikro czy Czytelni. Miłośnicy rozrywki przerwę między zakupami mogą wykorzystać na odpoczynek w Strefie Relaksu czy rozgrywkach w strefie Video Games. Na najmłodszych czeka zabawa w Kreatywnej Planecie, iFoot Kids - interaktywny plac zabaw naprzeciw Auchan, gdzie dzieci mają do wyboru ponad 30 różnorodnych animacji o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym czy Kinder Planeta, gdzie (odpłatnie) pod opieką profesjonalnych animatorów maluchy mogą do woli korzystać z wielu atrakcji, m.in. bawić się w basenach z kolorowymi piłeczkami, domkach szaleć na zjeżdżalniach. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a dla tych, którzy wolą bardziej aktywne rozrywki – Strefa Gier Kreatywnych, skate park i boisko do gry w koszykówkę. Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania, wychodzące poza komercyjne cele, będą również dla Państwa ciekawym elementem towarzyszącym zakupom w naszej galerii.