Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Pobierz jedyną oficjalną aplikację mobilną Galerii Bronowice!

Nasza Aplikacja dostępna jest na dwa najbardziej popularne systemy iOS i Android, zbudowana według najnowszych trendów. Umożliwia zapoznanie się zarówno z bieżącą ofertą najemców Galerii Bronowice (promocje, nowości), jak i z samymi sklepami (informacje o punkcie, dane kontaktowe). Jedną z możliwości Aplikacji jest wysyłanie informacji, w postaci powiadomień na ekranie smartfonu do użytkowników, na temat nowości - promocji, nowych lokali. To także miejsce na prezentację wydarzeń odbywających się w Galerii i informacja o Karcie Podarunkowej.

Dodatkowym udogodnieniem dla naszych Klientów jest wytyczenie drogi i nawigacja do sklepu oraz odnalezienie samochodu na parkingu.


Zapraszamy do STREFY KORZYŚCI, wyjątkowego miejsca, gdzie użytkownicy aplikacji znajdą:

• specjalne kupony promocyjne,
• punkty za zakupy i inne aktywności,
• limitowane nagrody.

Zobacz wszystkie nagrody

KUPONY PROMOCYJNE
Teraz tylko w Galerii Bronowice możesz kupować taniej niż gdziekolwiek indziej.

W naszej aplikacji codziennie znajdziesz nowe kupony do Twoich ulubionych sklepów, punktów usługowych czy restauracji. Kawa gratis, sukienka za pół ceny – nic prostszego! Zarejestruj się i korzystaj z niewiarygodnych promocji!

LIMITOWANE GADŻETY Z GRAMI SŁOWYMI ZNANEGO RYSOWNIKA PAWŁA JAROŃSKIEGO
Specjalnie dla Ciebie rysownik Paweł Jaroński przygotował zestaw grafik związanych ze spędzaniem czasu w naszym centrum handlowym.

Galeria Bronowice to miejsce na Twój Czas, to CZAS NA: ZAKUPY, MODĘ, PROMOCJE, AKTYWNOŚĆ i POSIŁEK. Teraz te wszystkie hasła zostały ukryte w grafikach, którymi ozdobiliśmy nasze limitowane serie gadżetów.

Odgadnij ukryte ich znaczenie i zbierz całą kolekcję.

Do wyboru masz ekspresy do kawy, kubki, plecaki a nawet mini-lodówkę, która świetnie się sprawdzi w upalne dni.

Zdobądź punkty i zbierz unikatową kolekcję!

MOJE PUNKTY
Teraz nagradzamy Cię za to, że jesteście z nami. Robisz zakupy na terenie Galerii? Kupujesz karty podarunkowe? A może uczestniczysz w naszych wydarzeniach?

Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!


Już dziś zainstaluj aplikację Galerii Bronowice i ciesz się jeszcze większym komfortem zakupów!

Pobierz na:

 

 
Nagrody w STREFIE KORZYŚCI