Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Dla dzieci

Dla dzieci

Karuzela dla dzieci to fantastyczna zabawa dla najmłodszych, wprawiana w ruch dziecięcymi nóżkami. Każde chętny maluch może zmierzyć się tu ze swoją energią i wykorzystać ją do tego, by karuzela zaświeciła różnymi kolorami.

W naszej galerii każdy znajdzie coś dla siebie – rodziców zapraszamy na zakupy, a najmłodszych, którym zabawy nigdy nie dość – do Kinderpanety, zajmującej ponad 450 m2 krainy zabaw, gdzie pod okiem profesjonalnych opiekunów maluchy mogą zwiedzić podwodny świat, stanąć przy sterze okrętu, postrzelać z armatek pneumatycznych czy poskakać na trampolinie. Na dzieci czekają również gry interaktywne, baseny z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, domki zabaw i mnóstwo innych atrakcji. Kinderplaneta znajduje się na poziomie 1 w pobliżu strefu foodcourt.

Galeria Bronowice

W naszej szerokiej i przestronnej strefie restauracyjnej na klientów z dziećmi czeka wyjątkowe miejsce: Eat&Play. Jest to strefa, wokół której rodzice mogą spokojnie zjeść posiłek, mając jednocześnie na oku rozbrykane pociechy, bawiące się tuż obok.

Naszych najmłodszych gości, którym zabawy nigdy dość – zapraszamy do Kreatywnej Planety, krainy zabaw, gdzie na maluchy czekają gry interaktywne, klocki, zjeżdżalnie, domki zabaw i mnóstwo innych atrakcji. Nieco starsze dzieci mogą pograć również w gry planszowe – czeka na nie kilkadziesiąt ulubionych, modnych, ale i ponadczasowych gier. Kreatywna Planeta znajduje się na pierwszym piętrze, w pobliżu strefy foodcourt.