Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Galeria

Co nas wyróżnia?

Hasło: MIEJSCE NA TWÓJ CZAS zobowiązuje nas do tego, by zaoferować Państwu coś więcej, niż tylko zakupy. Zależy nam, aby sympatycznie spędzały u nas czas różne grupy - dzieci i młodzież, korzystając z niezwykle bogatej oferty rozrywkowej, ale też osoby poszukujące zupełnie innych wrażeń.

Obok realizacji podstawowych celów, wyznaczyliśmy więc sobie szczególną misję, jaką jest szeroko pojęta propozycja miejsc i rozrywek, pozwalających na spotkanie z przyjaciółmi, odpoczynek czy dobrą zabawę. „Akademia w Bronowicach” pod patronatem ASP w Krakowie – to miejsce, w którym widać, że sztuka może być bliska każdemu z nas, że można się nią bawić i rozumieć ją. Na co dzień oglądać tu można wystawy prac pracowników i absolwentów uczelni, niezwykłe instalacje oraz unikatowe meble artystyczne. Zapraszamy na wystawy, prezentacje multimedialne, dyskusje, warsztaty, zajęcia i wiele innych aktywności. „Akademia w Bronowicach” znajduje się na 1. piętrze.

Miłośnicy X Muzy na pewno chętnie odwiedzą oddział kina Mikro, znajdujący się na 1.piętrze. To około 30-miejscowe mini – studyjne kino zaprasza na wartościowy, off-owy repertuar: kino europejskie, artystyczne, nagradzane na festiwalach, a najmłodszych – na cykliczne seanse bajkowe.

Co nas wyróżnia?
A może – w ramach „oddechu” od zakupów – chwila relaksu z książką w ręku? Nasza pierwsza w Krakowie Czytelnia w galerii handlowej to miejsce otwarte dla wszystkich. Zaciszny punkt, położony na antresoli na 1 piętrze, zaprasza miłośników literatury – i tych małych, i tych dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - wśród ponad 2 tysięcy tytułów nie brakuje mrożących krew w żyłach thrillerów, lekkich romansów, literatury faktu, książek popularnonaukowych i historycznych oraz klasyki polskiej i zagranicznej.


Co nas wyróżnia?

Naszych najmłodszych gości, którym zabawy nigdy dość – zapraszamy do Kreatywnej Planety, krainy zabaw, gdzie na maluchy czekają gry interaktywne, klocki, zjeżdżalnie, domki zabaw i mnóstwo innych atrakcji. Kreatywna Planeta znajduje się na pierwszym piętrze, w pobliżu strefy foodcourt.

W naszej szerokiej i przestronnej strefie restauracyjnej na klientów z dziećmi czeka wyjątkowe miejsce: Eat&Play. Jest to obszar, wokół którego rodzice mogą spokojnie zjeść posiłek, mając jednocześnie na oku rozbrykane pociechy, bawiące się tuż obok. Tuż obok znajduje się Karuzela - fantastyczna zabawa dla najmłodszych, wprawiana w ruch dziecięcymi nóżkami. Każde chętny maluch może zmierzyć się tu ze swoją energią i wykorzystać ją do tego, by karuzela zaświeciła różnymi kolorami.Co nas wyróżnia?

Dwie znajdujące się na parterze Strefy Relaksu z wielkimi poduchami czekają na tych wszystkich, którzy w trakcie robienia zakupów chcieliby chwilę odpocząć – zapaść się w miękką pufę, zapomnieć o otoczeniu i… relaksować się. Aby wypoczynek był jeszcze pełniejszy, zapraszamy również do Strefy Video Games, z prawie 60-calowym plazmowym telewizorem, konsolami Xbox lub playstation. Zagrać tu można w najnowsze gry ruchowe – wyścigi samochodowe, gry sportowe i taneczne. Nie znajdziemy tu gier pełnych przemocy i strzelania.

Również przed Galerią powstało sporo miejsc, oferujących rozrywkę – zarówno intelektualną, jak i ruchową.

Kolorowy i funkcjonalny plac zabaw dla dzieci, znajdujący się nieopodal wejścia do budynku, zaprasza wszystkie dzieci do 12 r.ż, by bezpiecznie i do woli korzystały ze specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji. Huśtawki, zjeżdżalnie, sprężynowe bujaki i inne zabawki są zachętą do spędzenia przez najmłodszych czasu na wolnym powietrzu. Całe podłoże placu wyłożone jest specjalną nawierzchnią – tartanem: miękką i bezpieczną, nawet w momencie upadku.

Kolejną atrakcją jest miejsce przygotowane do aktywnego spędzania wolnego czasu: Kreatywna Strefa Gier, znajdująca się tuż przy placu zabaw. Tworzą ją trzy wielkie, ok. 4-metrowa każda, gry plenerowe, umiejscowione na podłożu. Zagrać w nie może każdy, bez względu na wiek. Wśród wielkoformatowych plansz, zamontowanych bezpośrednio na podłożu, znalazł się popularny chińczyk, gra w klasy i w pająka.

Również nieopodal głównego wejścia do budynku wszyscy chętni mogą zagrać w bule -tradycyjną francuską grę zręcznościową oraz w szachy. Jeśli tylko dopisuje pogoda, zapraszamy do kilku stolików szachowych, jak również na dwie duże szachownice, na których grać można prawie półmetrowymi figurami. Pionki i bule wypożyczać można na parterze Galerii – w InfoPunkcie.


Co nas wyróżnia?

A może koncerty plenerowe lub przedstawienia? To również jest u nas możliwe – i to na zewnątrz, przy wejściu głównym do Galerii. Mały amfiteatr czeka na wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła i wystąpić przed większą publicznością. Zapraszamy zespoły i grupy teatralne mające pomysł na ciekawe występy i działania – miejsce czeka.

Fanów sportów ekstremalnych zapraszamy do skate parku, znajdującego się przy wejściu do Galerii od strony apteki. Wyposażony w takie urządzenia jak banki, mini quartery, grindboxy, najazdy i poręcze, jest propozycją dla fanów jazdy na rolkach, deskorolce i bmx’ie - zarówno z okolicznych osiedli, jak i całego Krakowa. Wstęp do skate parku jest bezpłatny, a cała przestrzeń czynna jest w godz. 9 – 21.00. Z placu mogą korzystać, wszyscy ci, którzy przestrzegają regulaminu i zasad zdrowego rozsądku.

Nieopodal skate parku znajduje się jeszcze jedna atrakcja - boisko do kosza, z której korzystać mogą miłośnicy aktywności ruchowych. Piłki wypożyczać można w InfoPunkcie.

Co nas wyróżnia?

W Galerii Bronowice, oprócz zakupów i skorzystania z szerokiej oferty kulturalno-rozrywkowej, można przy okazji załatwić ważne urzędowe sprawy, takie jak meldunek i dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny czy rejestracja i prowadzenie działalności gospodarczej. Punkt Obsługi Mieszkańców, pierwsza taka urzędowa placówka na terenie galerii handlowej, zlokalizowany jest na 1 piętrze, naprzeciw ruchomych schodów, tuż przy wyjściu z parkingu. Dyżur, od poniedziałku do soboty, w godz. 10 – 18.00., pełnił czterech urzędników, reprezentujących Wydział Spraw Administracyjnych oraz Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Naprzeciw Punktu Obsługi Mieszkańców znajduje się oddział Urzędu Pocztowego – świadczący podstawowe usługi pocztowe (listy, przesyłki), logistyczne i finansowo – ubezpieczeniowe.

W naszej Galerii również można popracować w specjalnie przygotowanym Punkcie Co-working. Od niedawna to aż dwa lokale, powstałe z myślą o osobach wykonujących wolny zawód, studentach będących na początku przygody z biznesem, początkujących przedsiębiorcach czy osobach pracujących dotychczas w swoich domach. Oferujemy bezpłatne, spokojne, wyposażone w podstawowe narzędzia pracy miejsce. Mamy nadzieję, że powstanie u nas mnóstwo wartościowych i kreatywnych pomysłów.Co nas wyróżnia?