Galeria

Informacje o Ceetrus

Zarządzając prawie 400 centrami handlowymi w 12 krajach Europy i Azji, firma Ceetrus jest obecnie jednym z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku nieruchomości przeznaczonych na duże centra handlowe.

Na przestrzeni 40 lat działalności firma Ceetrus udoskonaliła umiejętności w dziedzinie tworzenia i zarządzania nieruchomościami handlowymi - począwszy od projektu inwestycyjnego, poprzez projektowanie, marketing, zarządzanie i promocję centrów handlowych aż po dynamiczne zarządzanie aktywami. Na wszystkich etapach inwestycji Ceetrus kieruje się wypracowanymi wartościami, wynikającymi z historii firmy i doświadczenia jej pracowników.

Tworzenie relacji z najemcami stanowi najważniejszy aspekt powodzenia rynkowego centrów handlowych Ceetrus.

Wszystkie obiekty Ceetrus charakteryzują się atrakcyjnymi cechami handlowymi, w tym strategiczną lokalizacją, oryginalnymi koncepcjami i wiodącymi markami, które oferują produkty najwyższej jakości.

Firma Ceetrus dba o szczere relacje polegające na wymianie wiedzy wszystkich partnerów, najemców, kontrahentów. Wspiera ich na co dzień w zakresie zapewnienia zrównoważonego rozwoju, w kontekście bardzo szybko zmieniających się obecnie tendencji rynkowych oraz zachowań konsumentów.

Wspólnie z Auchan firma Ceetrus w najlepszy możliwy sposób przyczynia się do generowania maksymalnej liczby klientów odwiedzających jej centra handlowe.