Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Galeria

Informacje o NHOOD i Ceetrus

Informacja o NHOOD Polska:
NHOOD Polska sp. z o.o. zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura.
Więcej informacji na www.nhood.com oraz www.linkedin.com/company/nhood-polska.
Recepcja Nhood: tel. +48 22 209 86 00
 
Informacja o Ceetrus Polska:
Ceetrus Polska sp. z o.o. jest właścicielem 24 Centrów Handlowych Auchan  w  tym Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku.
Więcej informacji na www.ceetrus.plwww.landbankceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.ceeptus.pl  oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.