Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Interaktywna Galeria Bronowice

Data wydarzenia: 23.06.2015

Galeria Bronowice, jak na nowoczesne centrum handlowe przystało, przygotowała dla swoich klientów miejsca rozrywki i odpoczynku wykorzystujące innowacyjne technologie. Strefa Video Games, a także zupełnie nowa podłoga i stoliki interaktywne wyposażone w kilkadziesiąt gier i aplikacji, to propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Z urządzeń można bezpłatnie korzystać w godzinach otwarcia centrum.

Interaktywne urządzenia dostępne w Galerii Bronowice to nowoczesna forma zabawy, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wymieniane niedawno na nowe - podłoga i stoły interaktywne - stanowią innowacyjną i niecodzienną propozycję dla klientów poszukujących pomysłów na spędzanie wolnego czasu i chwilowego oderwania się od zakupów.

Strefa iFoot Kids, zlokalizowana naprzeciw Auchan (poziom 0), została wyposażona w nową, reagującą na ruch i dotyk, podłogę interaktywną, która pobudza wyobraźnię odbiorców i rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Młodsi, jak i nieco starsi użytkownicy mają do wyboru 35 różnorodnych gier i animacji o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym – m.in. grę w piłkę nożną lub na interaktywnym pianinie, kręgle, bilard, chińczyka, odkrywanie skarbów, omijanie przeszkód czy łapanie pojawiających się elementów. Tuż obok znajdują się pufy i miejsca odpoczynku dla strudzonych graczy i rodziców, którzy będą chcieli czuwać nad zabawami swoich pociech.

Natomiast na pasażu (nieopodal Restauracji Polakowski na poziomie +1) do dyspozycji klientów Galerii Bronowice są 3 stoły interaktywne, umożliwiające obsługę aplikacji dotykowych indywidualnie lub przez kilku użytkowników jednocześnie. Zastosowany w urządzeniach inteligentny system emisji obrazu i śledzenia ruchu jest w stanie obsługiwać kilkadziesiąt gier zręcznościowych, edukacyjnych i muzycznych, przeznaczonych dla graczy w różnym wieku oraz aplikacji takich jak: PDF i Media Viewer, Draw czy Slider. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość podzielenia każdego ze stołów na 2 lub 4 mniejsze pola, działające niezależnie od siebie.

Stałym już elementem spotkań miłośników gier jest również Strefa Relaksu i Video Games na parterze galerii, gdzie na chętnych czekają dwa stoiska wyposażone w prawie 60-calowe plazmowe telewizory, czujniki ruchu i konsole Xbox. Zagrać tu można w kilkadziesiąt najnowszych gier, pozbawionych przemocy i strzelania, m.in.: wyścigi samochodowe, gry sportowe, ruchowe i taneczne.

- Nieustannie pamiętamy o specyfice dzielnicy, w której zlokalizowana jest nasza galeria - stąd tak liczne odwołania do motywów secesji czy Art Nouveau w architekturze wnętrz czy szereg propozycji związanych ze sztuką. Z drugiej jednak strony staramy się łączyć ten historyczny charakter z nowoczesną rolą współczesnego centrum handlowego, zapewniając nową jakość zakupów i możliwość skorzystania z niezwykle bogatej oferty rozrywkowej przez różne grupy – dzieci, młodzież i dorosłych – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Interaktywna Galeria Bronowice