Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Dzień dziecka w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 31.05.2015

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka w Galerii Bronowice.

Termin: 30 – 31 maja

Dla każdego dziecka WATA CUKROWA!

Szczegółowy program zajęć dla dzieci »

Na poziomie 0 w strefie fitness dla najmłodszych organizatorzy zaplanowali zajęcia stretchingowe i gimnastykę korekcyjną. Powiedzenie „W zdrowym ciele zdrowych duch” najlepiej odda charakter odbywających się tutaj ćwiczeń, które nie tylko mają zapewnić dobrą zabawę, ale i nauczyć najmłodszych dobrych nawyków sportowych. W planie są treningi z gumowymi piłkami, poranna rozgrzewka i zumba. To też okazja dla mam, by potrenowały razem z dziećmi i - dzięki pomocy ekspertów – poznały zestaw prostych ćwiczeń do wykonywania w domu.

Sport to zdrowie, a pasja i motywacja to podstawa każdego sukcesu – tę prawdę pozna każdy w strefie sportowej Klubu Bronowianka (poziom 0, obok salonu H&M). Dzieci będą miały okazję do wzięcia udziału w mini turnieju ping-ponga, a także zobaczą specjalnie przygotowany pokaz profesjonalnych siatkarzy Klubu Bronowianka. Każdy uczestnik pozna także podstawowe ćwiczenia zawodowych siatkarzy i tenisistów stołowych oraz będzie miał okazję wziąć udział w zabawach z piłką siatkową pod okiem profesjonalistów… Kto wie? Może będzie to „pierwszy krok” nowego mistrza olimpijskiego lub początek drogi do reprezentacji narodowej?

Organizatorzy aktywnego Dnia Dziecka nie zapomnieli również o miłośnikach zabaw manualnych i artystycznych. W specjalnie przygotowanej strefie art, znajdującej się na 1 piętrze galerii, odnajdą się wszyscy młodzi artyści. Orgiami, malowanie węglem i kredą, rzeźbienie w masie solnej, a nawet wykonanie własnego latawca - to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla najmłodszych. Wszystkie prace maluchów wezmą także udział w konkursie plastycznym, a najciekawsze pomysły, przedstawiające Galerię Bronowice, zostaną nagrodzone.

Dodatkowo przygotowano szereg zabaw i atrakcji dla najmłodszych klientów – konkursy karaoke i wiedzy ogólnej, pokaz pierwszej pomocy czy tańca współczesnego, w wykonaniu dzieci z domów kultury. Na wszystkich chętnych czekają też animatorki, które na dziecięcej buzi wyczarują fantastyczne wzory i kolory, a także mistrz serwujący watę cukrową.

Wszystkie atrakcje i zabawy w ramach akcji są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Sobota (30 maja) 10.00 - 20.00
Niedziela (31 maja) 10.00 - 14.00

Dzień dziecka w Galerii Bronowice