Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Bajkowy weekend w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 21.02.2015 - 22.02.2015

Najbliższy weekend w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem dobrej zabawy. W sobotę najmłodsi, wraz z Rodziną Pytalskich, odkryją tajemnice świata oraz przedmiotów, z których korzystają na co dzień, natomiast w niedzielę obejrzą spektakl „O! Wlazl kotek na płotek” połączony z walentynkowymi grami i zabawami.

Jak działa winda i telewizor? Skąd się bierze piasek i co to jest klimat? Dlaczego komary nas gryzą i jak tworzą się gwiazdy? Na te i wiele innych pytań mali i nieco starsi kinomani znajdą odpowiedź w trakcie kolejnego już spotkania z „Rodziną Pytalskich”. Wraz z sympatycznym i niezwykle dociekliwym Wiktorkiem - bohaterem bajek edukacyjnych – maluchy w przystępny sposób dowiedzą się jak jest zbudowany świat. „Rodzina Pytalskich” to propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Bajki emitowane będą dwukrotnie w sobotę 21 lutego w godzinach od 10.00 do 10.50 oraz od 11.00 do 11.50 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Kolejny dzień w Galerii Bronowice zapowiada się równie ciekawie!

Niedzielne popołudnie rozpocznie teatrzyk lalek pt. „O! Wlazl kotek na płotek” na podstawie tekstu Aleksandra Rymkiewicza. Dzieci poznają perypetie koguta, kury, kaczki i indyka, którzy wiodą spokojne życie na wiejskim podwórku. Pewnego dnia w okolicy pojawia się kotek, co wywołuje niepokój u pozostałych zwierząt... Spektakl, pełen komicznych sytuacji i humoru słownego, będzie nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale i poruszenia problemu nietolerancji oraz rodzenia się agresji w grupie.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 22 lutego, dwukrotnie – o godz. 14:00 oraz 18:00 w strefie relaksu na parterze Galerii. Potrwa około 60 min.

Pomiędzy spektaklami dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych zabawach w walentynkowym klimacie. Będą m.in. tworzyć walentynkowe kartki, zakochane motylki i serca z gliny, a także zagrają w tematyczne gry: sztafetę, rzuty do celu i serduszkowce puzzle. Nie zabraknie również zabaw taneczno-ruchowych oraz modelowania balonów.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Bajkowy weekend w Galerii Bronowice