Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

„Kochana Para” w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 19.04.2024 - 20.04.2024

Wolontariusze Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” ponownie zapraszają do Sfery Super Bohatera Galerii Bronowice. 19 i 20 kwietnia będzie można spotkać się z nimi i dowiedzieć, jak zorganizować zbiórkę ślubną dla podopiecznych fundacji.

Wszystkie pary młode, a także małżeństwa planujące celebrować swoją rocznicę ślubu oraz ich bliskich zapraszamy do stoiska fundacji. Wolontariusze opowiedzą, jak sprawić, by spotkania rodzinne i okolicznościowe zmieniały świat na lepszy. Krok po kroku wytłumaczą, na czym polega zbiórka ślubna i jak można zgłosić się do naszego projektu.

Wszystkie środki pochodzące od Kochanych Par przekazywane są dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Dzięki temu macie Państwo szansę bezpośrednio wspierać realizację codziennych potrzeb dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Dodatkowo fundację w tych dniach będzie można wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo, w ramach zbiórki publicznej nr 2023/3388/OR, oraz bezgotówkowo – za pomocą datkomatu Donateo. Zebrane środki wesprą codzienne funkcjonowanie ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie.

Głównym celem działań Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną, najbardziej zagrożonym wykluczeniem społecznym. Fundacja wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadmorskim Lubiatowie. Obecnie tworzy nad Bałtykiem ośrodek wytchnieniowy.

Ponadto fundacja „Mimo Wszystko” wspiera leczenie, rehabilitację oraz edukację osób chorych i z niepełnosprawnościami. Realizuje liczne projekty, których celem jest usuwanie barier mentalnych w społeczeństwie, m.in.: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Albertiana” czy Akademię Odnalezionych Nadziei.