Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Stowarzyszenie Dragon Kraków Paraboxing w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 22.03.2024 - 22.03.2024

Celem Stowarzyszenia Dragon Kraków Paraboxing jest aktywizacja osób z niepełnosprawnościami.
Obszar naszych działań to m.in. sport, turystyka, integracja społeczna i wyrównywanie szans w dostępie dla osób z niepełnosprawnościami.

Podczas naszej obecności w Galerii Bronowice będzie można obejrzeć zdjęcia i filmiki z naszych działań. Przy stoisku będą nasi wolontariusze oraz podopieczni, którzy z chęcią bardziej szczegółowo podzielą się tym czym na co dzień się zajmujemy.

Naszą misją jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, dawanie możliwości skorzystania z naszej oferty jak największej liczbie osób oraz udzielanie pomocy potrzebującym. Wszelkie działania prowadzone przez stowarzyszenie są bezpłatne dla naszych podopiecznych.

Przy stoisku będzie prowadzona zarejestrowana zbiórka publiczna nr 2021/1657/OR o nazwie „Pomóż spełnić marzenia”, można będzie zakupić produkty oznakowane logo organizacji, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na pomoc i wsparcie osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy na nasze stoisko, w Sferze Super Bohatera w Galerii Bronowice, w dniu 22 marca 2024 r., w godzinach 15:00 - 21:00.