Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Poczuj radosną atmosferę Wielkanocy

Data wydarzenia: 23.03.2024 - 23.03.2024

W Galerii Bronowice już niebawem będzie można poczuć radosną i prawdziwie rodzinną atmosferę Świąt Wielkiej Nocy.
W sobotę, 23 marca, nasze centrum handlowe odwiedzi wielkanocny zajączek z koszykiem wypełnionym nagrodami. Szansę na ich zdobycie będą mieli uczestnicy zaplanowanych atrakcji - a tych podczas wydarzenia nie zabraknie! Co dla Was przygotowaliśmy?

OBRYSOWYWANIE ZAJĄCZKA
Ta prosta z pozoru gra wymaga dobrej pamięci i niezwykłej dokładności. Zadanie polega na odwzorowaniu kształtu zajączka na ekranie multimedialnym. Najprecyzyjniejsi, których rysunek pokryje się z pierwotnym kształtem w min. 60%, otrzymają jedną z nagród głównych - suszarkę do włosów, smartband, słuchawki lub głośnik JBL. Pozostali uczestnicy zostaną obdarowani nagrodami pocieszenia w postaci vouchera rabatowego do sklepów w Galerii Bronowice.

Aby wziąć udział należy zarejestrować paragon za min. 100 zł w punkcie obsługi akcji oraz okazać zainstalowaną aplikację Galerii Bronowice na swoim smartfonie. Uczestnikom przyznawane zostaną dodatkowe punkty w Strefie Korzyści.

REGULAMIN AKCJI


KWIATOWY INSTACORNER
W naszym centrum handlowym uruchomiony zostanie także kwiatowy Instabox XXL, gdzie chętni zapozują do pamiątkowych fotek. Zdjęcia wykonywał będzie profesjonalny fotograf, a odbitki będą dostępne od ręki.

Uwaga! Warto śledzić nasze social media. Na fanpage’u Galerii Bronowice zorganizowany zostanie konkurs, podczas którego wyłonimy 3 najciekawsze fotografie zrobione w naszej kwiatowej scenerii. Zwycięzców nagrodzimy kartami podarunkowymi o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach w Galerii Bronowice.

REGULAMIN KONKURSU


To jednak nie wszystko!

WARSZTATY DLA DZIECI
Z myślą o najmłodszych zaplanowane zostały ekowarsztaty. Dzieci będą miały okazję samodzielnie stworzyć ramkę, ozdobić ją mchem i kwiatami, a następnie zabrać do domu wraz ze zdjęciem wykonanym w Instacornerze. Nie zabraknie też wspólnego siania rzeżuchy.

Wydarzenie odbędzie się 23 marca, w godz. 11:00-19:00.