Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Bezpłatne warsztaty z szydełkowania w Galerii KSA

Data wydarzenia: 03.02.2024 - 03.02.2024

Hobby, które pozwoli się odprężyć i wyciszyć, a przy okazji obudzić drzemiące pokłady kreatywności? Odpowiedź jest prosta - szydełkowanie! Dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tym rodzajem rękodzieła, zorganizowane zostaną bezpłatne warsztaty. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 lutego, w Galerii Krakowskich Szkół Artystycznych, zlokalizowanej w Galerii Bronowice. Materiały i niezbędny sprzęt dostępne będą na miejscu.

Wystarczy włóczka, szydełko i odrobina wolnego czasu, aby wyczarować cuda. Przekonają się o tym uczestnicy warsztatów, zaplanowanych w najbliższą sobotę w Galerii KSA. W ramach zajęć przyszli rękodzielnicy poznają podstawy szydełkowania, a następnie spróbują stworzyć swoje pierwsze prace. Nad przebiegiem wydarzenia czuwać będzie projektantka mody i słuchaczka SAPU, Alicja Tarnowska. Młoda artystka z przyjemnością udzieli cennych wskazówek i odpowie na zadawane pytania. Chętni będą mogli również zakupić tworzone przez Alicję akcesoria z włóczki lub złożyć zamówienie na indywidualny projekt.

Galeria KSA to przestrzeń dla miłośników sztuki i przedstawicieli kreatywnych zawodów. Na co dzień odwiedzający mogą tu podziwiać bezpłatne wystawy prac utalentowanych projektantów mody. Aktualne ekspozycje, autorstwa Macieja Nodzeńskiego i Alicji Tarnowskiej, będą dostępne do 6 lutego.

Darmowe warsztaty z szydełkowania odbędą się w sobotę, 3 lutego, o godz. 15:00, w Galerii KSA (poziom +1 Galerii Bronowice).