Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Świąteczny Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 16.12.2023 - 17.12.2023

Wolontariusze Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” ponownie zapraszają do Sfery Super Bohatera Galerii Bronowice. W weekend 16-17 grudnia poprowadzą w niej Świąteczny Kiermasz Charytatywny.

Osoby odwiedzające stoisko, jak zwykle, mogą liczyć na ciekawe rękodzieło. W podziękowaniu za przekazaną darowiznę otrzymają, kojarzące się z zimą i Świętami Bożego Narodzenia, upominki przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Na stoisku znajdą się ciepłe czapki, świąteczne makramy, zimowe zawieszki, ceramiczne choinki i gwiazdki, modna biżuteria, aniołki z masy solnej, aromatycznie pachnące świece sojowe, notatniki z motywem świątecznym oraz ozdobne pierniki.

Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie.

Fundację w tych dniach będzie można wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo, w ramach zbiórki publicznej nr 2023/3388/OR, oraz bezgotówkowo – za pomocą datkomatu Donateo.

Głównym celem działań Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną, najbardziej zagrożonym wykluczeniem społecznym. Fundacja wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadmorskim Lubiatowie. Obecnie tworzy nad Bałtykiem ośrodek wytchnieniowy.

Ponadto fundacja „Mimo Wszystko” wspiera leczenie, rehabilitację oraz edukację osób chorych i z niepełnosprawnościami. Realizuje liczne projekty, których celem jest usuwanie barier mentalnych w społeczeństwie, m.in.: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana” albo Akademię Odnalezionych Nadziei.