Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

WIELKOWIEJSKI TARG POWRACA DO GALERII BRONOWICE

Data wydarzenia: 01.12.2023 - 23.12.2023

Od 1 grudnia na terenie Galerii Bronowice ponownie gościmy pełen pyszności i oryginalnych rękodzieł świąteczny Wielkowiejski Targ, przygotowany we współpracy z Gminą Wielka Wieś oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu Wielkiej Wsi.

Jak w ubiegłym roku wydarzenie odbywa się w rotacyjnej formule. Wystawcy i cały ich asortyment zmieniają się co 3 dni. Na przestrzeni najbliższych tygodni będziecie mogli zakupić tu lokalne produkty najwyższej jakości, ale również znajdziecie produkty z Włoch, czy Francji. Kramy wypełnią przetwory owocowo-warzywne, miody i produkty pszczele, ciasta, kawy i herbaty sypane, a także domowy barszcz czerwony czy gołąbki. Bogactwo regionalnych smaków bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy, a różnorodność produktów sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach zakupić będziecie mogli oryginalne rękodzieła: ceramikę, biżuterię, łapacze snów, wyroby z wełny czy drewna.

Ponadto 9 grudnia na terenie Galerii Bronowice pojawi się stoisko informacyjne Gminy Wielka Wieś. Jego przedstawiciele promować tu będą Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 16 grudnia w Szycach. Już teraz zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!