Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Dzień z Wisłą Kraków w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 17.11.2023 - 17.11.2023

17 listopada serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników klubu z Reymonta do naszego centrum handlowego! Podczas Dnia z Wisłą Kraków w Galerii Bronowice fani i sympatycy spotkają się z piłkarzami swojej ulubionej drużyny oraz wezmą udział w dodatkowych aktywnościach.

Już o godz. 9:00 w naszym centrum handlowym otworzy się mobilny punkt Official Fanshop, gdzie kibice będą mogli zaopatrzyć się w koszulki, szaliki i wiele innych klubowych gadżetów. Natomiast od godz. 15:00 na fanów Wisły Kraków oraz wszystkich miłośników footballu czekać będzie szereg niespodzianek, takich jak strefa z interaktywnymi stanowiskami oraz tematycznymi grami, malowanie twarzy, a także konkurs z nagrodami!

Główną atrakcją wydarzenia w Galerii Bronowice będzie obecność zawodników Białej Gwiazdy. Fani będą mieli okazję spotkać na żywo swoich idoli, zamienić z nimi kilka słów czy poprosić o podpis na gadżecie. Spotkanie zostanie podzielone na trzy tury – o godz. 16:00, 17:00 oraz 18:00. W celu sprawnego przebiegu wydarzenia, do piłkarzy ustawią się dwie kolejki – jedna do autografów, druga do pamiątkowych zdjęć.

Dzień z Wisłą Kraków odbędzie się w Galerii Bronowice w piątek, 17 listopada. Sklep Official Fanshop będzie czynny od godz. 9:00. Atrakcje i pozostałe aktywności startują o godz. 15:00.