Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Mosznowładcy w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 18.11.2023 - 18.11.2023

Mosznowładcy wracają do Krakowa z misją i jak co roku „robią TO dla jaj”. 18 listopada po raz kolejny pojawią się w Galerii Bronowice i w ramach bezpłatnej akcji profilaktycznej zaproszą panów na bezbolesne badanie USG jąder oraz do wykonania jakościowego testu PSA.

W sobotę, 18 listopada, w godz. 10:00-20:00 w naszym centrum handlowym pełnoletni mężczyźni będą mieli szansę skontrolować stan zdrowia. Na poziomie 0 (obok Costa Coffee) uruchomiony zostanie podwójny gabinet Mosznowładców, w którym prowadzone będą bezbolesne badania USG jąder. Badanie dedykowane jest osobom pomiędzy 18 a 40 rokiem życia. Natomiast panowie w wieku 40+ będą mogli wykonać tu jakościowy test PSA z krwi, stosowany do oceny ryzyka raka prostaty.

Udział w akcji jest darmowy. Można wziąć w niej udział bez uprzedniej rezerwacji. Zarówno badanie USG, jak i test PSA, nie wymagają wcześniejszych przygotowań, a czas trwania każdego z nich to zaledwie kilka minut.

Autorem kampanii Mosznowładcy jest Fundacja Kapitan Światełko, co roku badająca tysiące mężczyzn pod kątem nowotworów jąder oraz prostaty. Tegoroczna, jubileuszowa edycja realizowana jest przez całą jesień - od września do grudnia. Jej ambasadorami są: Baniak Baniaka, Cyber Marian, Mateusz Jędraś, ZUCH czyli Maciej Mazurek, Juan Zumeta i Jakub Nowicki.