Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

„Dobry Antykwariat” w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 13.10.2023 - 14.10.2023

Wolontariusze Biura Młodych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” po raz drugi otwierają „Dobry Antykwariat”.

13 i 14 października, wolontariusze Biura Młodych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” pojawią się na „Wymianie sąsiedzkiej”. Ponownie otworzą „Dobry Antykwariat”. Na jego półkach znajdzie się beletrystyka, poezja, literatura dla dzieci, książki kucharskie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W „Dobrym Antykwariacie” używanym książkom zostanie nadane „drugie życie”. Każdy, kto zechce wesprzeć fundację dowolną darowizną, będzie mógł – w ramach podziękowania – wybrać dla siebie książkę. Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz zostaną przeznaczone na budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie.

Wolontariusze serdecznie zapraszają do Galerii Bronowice. Znajdziecie ich na parterze budynku. „Dobry Antykwariat” będzie czynny w godzinach otwarcia „Wymiany sąsiedzkiej”, tj. w piątek, od 15.00 do 20.00, oraz w sobotę, od 12.00 do 20.00.

Jeżeli zechcą Państwo wziąć udział w „Wymianie sąsiedzkiej”, a nie przyniesiecie nic w zamian, będziecie mogli przekazać dowolny datek na rzecz fundacji i zabrać ze strefy coś dla siebie. W „Dobrym Antykwariacie” fundację w tych dniach będzie można wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo, w ramach zbiórki publicznej nr 2021/1775/OR, oraz bezgotówkowo za pomocą datkomatów Donateo.