Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Galeria Bronowice stroi się na Święta

Data wydarzenia: 08.12.2014

Galeria Bronowice ma już swoją świąteczną oprawę – we wnętrzu, jak na krakowską galerię przystało, królują smoki – świecące, ponad 6-metrowe dekoracje. To połączenie tradycji z nowoczesnością, przyjaznej formy z czymś mniej typowym, a przede wszystkim – dbałość o najwyższą jakość i ekologię.

W świątecznej, smoczej dekoracji Galerii Bronowice przeważa złoto i królewska czerwień, odwołujące się do nastroju, tradycji i bogactwa, podkreślające atmosferę wiążącą się z tym jednym z najbardziej wyczekiwanych świąt w roku.
Pasaże Galerii na parterze i pierwszym piętrze udekorowane zostały gigantycznymi, 5 i 12 metrowymi  bombkowymi girlandami, gwiazdami, mega-prezentami i światełkami. Tu z kolei przeważa kolor złoty i srebrny. Gdzieniegdzie na terenie Galerii rozmieszczone zostały lekkie, przestrzenne śnieżynki i diamenty, świecące delikatnym, mlecznym światłem. Tych 3-metrowych ozdób jest prawie 60. Łagodny, biały kolor mają również kurtyny LED - sznury światełek, oplatające kolumny pasaży. W nowoczesnym ciepłym oświetleniu odcienie srebra, złota i bieli wyglądają wyjątkowo pięknie, podkreślając magię Świąt.

Całości świątecznego nastroju wnętrza dopełnia ogromna Śnieżna Kula o średnicy 4,5 metra, stojąca w centralnym miejscu Galerii. Można do niej wejść i w tej magicznej scenerii zrobić sobie zdjęcie.

Także wejście główne i cała zewnętrzna szklana tafla nad nim błyszczą złotą kurtyną, złożoną ze sznurów świateł. A tuż obok kolorami mieni się „kameleon”, boczna ściana budynku, co w całości tworzy niesamowity efekt!  Również nieopodal wejścia, zaraz za placem zabaw, rozsiadł się ogromny świąteczny smok, błyszczący odcieniami złota i czerwieni.
Subtelnie, bez zbędnego przepychu, nietypowo, ale z klasą i z elementami tradycji – tak Galeria Bronowice wpisuje się w oczekiwanie na Święta, uprzyjemniając Państwu spędzony tu czas.

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Galeria Bronowice stroi się na Święta