Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Wielkowiejski Targ powraca do Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 05.12.2022 - 23.12.2022

Od 24 listopada na terenie Galerii Bronowice ponownie gościmy pełen pyszności i oryginalnych rękodzieł Wielkowiejski Targ, przygotowany we współpracy z Gminą Wielka Wieś. Tym razem wydarzenie odbywa się w nieco zmienionej, rotacyjnej formule. Wystawcy i cały ich asortyment zmieniać się będą co 3 dni. Na przestrzeni najbliższych tygodni będziecie mogli zakupić tu lokalne produkty najwyższej jakości. Kramy wypełnią owoce z sadu, świeże pomidory, sery kozie i krowie, przetwory owocowo-warzywne, miody i produkty pszczele, chleby na zakwasie i drożdżówki, herbaty sypane, a także wyroby garmażeryjne, takie jak pierogi, krokiety, domowy barszcz czerwony czy gołąbki. Bogactwo regionalnych smaków bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy, a różnorodność produktów sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach zakupić będziecie mogli oryginalne rękodzieła: ceramikę, biżuterię, łapacze snów wyroby z wełny oraz obrazy z mchu i roślin.   

Poniżej prezentujemy listę wystawców, którzy będą dostępni w dniach 5-7 grudnia:

1. Wypalone.ceramiczki. Zapraszają po ceramikę ozdobną i użytkową: misy, talerze, magnesy. Wszystko ręcznie wykonane.
2. Graaptomania – Sztuka przetwarzania. Oryginalne drewniane produkty przy wykorzystaniu techniki cięcia i grawerowania.
3. Brilliant Books zaprasza do stoiska z książkami anglojęzycznymi i puzzlami dla dzieci ze wspaniałymi ilustracjami i dźwiękami.
4. Pasieka Trzy Doliny oferuje pyszne i naturalne miody oraz produkty pszczele. Zapraszamy!

Stoiska zlokalizowane są w strefie pod ringiem na poziomie 0.      

Ponadto 3 grudnia na terenie Galerii Bronowice pojawi się między innymi stoisko informacyjne Gminy Wielka Wieś. Jego przedstawiciele promować tu będą Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 10 grudnia w Szycach. Już teraz zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!