Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Walentynkowy Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 12.02.2022 - 12.02.2022

Walentynki mają swoją historię i przywileje, a jednym z nich jest obdarowywanie najbliższych. Szczególnie atrakcyjne będą nietuzinkowe, ręcznie zrobione prezenty. Takie wyjątkowe upominki znajdziemy na charytatywnym kiermaszu w Galerii Bronowice, a przy okazji możemy zrobić coś dobrego dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Wolontariusze zapraszają w sobotę, 12 lutego.

W najbliższą sobotę, 12 lutego w godzinach 9:00 - 21:00, w Sferze Super Bohatera w Galerii Bronowice pojawi się stoisko Walentynkowego Kiermaszu Charytatywnego, organizowane przez wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Znajdą się tu piękne drobiazgi, m.in. kartki walentynkowe, ceramiczne zawieszki, magnesy czy mydełka w kształcie serc, przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Otrzymają je goście odwiedzający w tym dniu stoisko Biura Młodych, w podziękowaniu za przekazaną darowiznę.

- Walentynkowy kiermasz będzie drugim już wydarzeniem, organizowanym przez wolontariuszy Fundacji w Galerii Bronowice. Podczas poprzedniego otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i wsparcia. To pokazuje, że nasze działania mają sens. Po dwóch pandemicznych latach, w których nasze spotkania były ograniczone, kiermasz jest jeszcze bardziej potrzebny. Dobrze jest wracać do sprawdzonych form w nowych odsłonach. Obecne wydarzenie będzie możliwością wyjścia do szerszego grona osób. Dzięki temu, że wszystko odbywa się w centrum handlowym, możemy opowiedzieć o naszych działaniach całkiem nowym odbiorcom i spotkać ludzi o gorących sercach - podsumowuje Joanna Walter, jedna z zaangażowanych wolontariuszek Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie. Fundację można będzie wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo w ramach zbiórki publicznej nr 2021/1775/OR oraz bezgotówkowo za pomocą wpłatomatu Donateo. Wolontariuszy Fundacji można będzie rozpoznać dzięki zielonym koszulkom.

Na Walentynkowym Kiermaszu Charytatywnym znajdą się między innymi: