Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

TARGI ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH - zaproszenie dla wystawców

Data wydarzenia: 13.08.2020 - 27.08.2020

CHCESZ ZOSTAĆ WYSTAWCĄ?

Zapisz się już teraz!

Nie zwlekaj, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Przed nami już 5 edycja targów. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców. Prawie 60 wystawców pokazało swoją ofertę zajęć pozalekcyjnych. Wielu z nich już na targach prowadziło zapisy na swoje zajęcia. W tym roku również Ty możesz znaleźć się tym gronie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.galeriabronowice.pl/wydarzenia.

W zamian otrzymasz od nas powierzchnię, na której będziesz mógł zaprezentować swoją działalność i wypromować się wśród potencjalnych klientów. Będziesz mógł przygotować specjalną ofertę rabatową, by zachęcić do zapisania się na Twoje zajęcia  już podczas samych targów. W ten sposób w ciągu dwóch dni zdobędziesz nowych kursantów lub członków twojego klubu. My z kolei chętnie w naszych materiałach i na stronie internetowej dodatkowo wymienimy nazwę Twojej firmy.

UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY!

Targi zajęć pozalekcyjnych przeznaczone są dla wszystkich którzy prowadzą działalność z zakresu nauki języków obcych, korepetycji, edukacji pozaszkolnej. Jeżeli prowadzisz zajęcia taneczne, wokalne lub z zakresu sztuk wizualnych, nasze targi to również miejsce dla Ciebie. Dodatkowo zapraszamy wszystkie kluby i szkoły sportowe, szkoły muzyczne, domy kultury i pracownie plastyczne. Bardzo mocną grupę na targach również stanowią zajęcia z robotyki, programowania lub nauk ścisłych.

Jako wystawca możesz zorganizować warsztaty lub zaproponować nam swój własny pomysł na promocję. Jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne rozwiązania będące dodatkową atrakcją dla Twoich potencjalnych klientów.

W celu zgłoszenia swojego udziału proszę o wypełnienie formularza.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ – do 27 SIERPNIA 2020

Nie zwlekaj z decyzją. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli masz jakieś pytania pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń: 517 211 859.

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.