Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Zajęcia muzyczne z Joszko Brodą w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 14.09.2019

Nauka śpiewu tradycyjnych pieśni, warsztaty muzyczne i odkrywanie kultury folklorystycznej. Joszka Broda zaprasza 14 września, na bezpłatną lekcję pokazową do Galerii Bronowice. Szkoła z lasu to nowy projekt artysty skierowany dla dzieci z zerówek i szkół podstawowych.

Neurolodzy nie mają wątpliwości, że muzyka powinna towarzyszyć dzieciom od najmłodszych lat. Bodźce, które dostarcza pobudzają rozwój mózgu i układu nerwowego, wpływają również na kształtowanie osobowości dziecka. Nauka gry na instrumentach wzmacnia pamięć, uwrażliwia, uczy systematyczności i koncentracji.

Joszko Broda, muzyk i multiinstrumentalista, od ponad 20 lat prowadzi inicjatywy muzyczne skierowane do dzieci i młodzieży. Muzyka towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa, na scenie zadebiutował w wieku 4 lat w zespole swojego taty Józefa Brody. Jego twórczość czerpie z tradycji beskidzkich. W swoich aranżacjach wykorzystuje instrumenty pasterskie, dzięki czemu jego muzyka odwzorowuje dźwięki natury.

Szkoła z lasu to nowatorski projekt, w którym artysta podzieli się swoimi umiejętnościami z najmłodszymi. Podczas cotygodniowych godzinnych spotkań maluchy będą się uczyły śpiewu tradycyjnych pieśni ludowych oraz gry na unikalnych instrumentach etnicznych. O tym jak będą wyglądały warsztaty będzie można się przekonać 14 września w Strefie Relaksu i Video Games na parterze Galerii Bronowice. Bezpłatna lekcja pokazowa rozpocznie się o godz. 12:00.

Zajęcia w Szkole z lasu są płatne, zapisy prowadzone są do końca września – szczegóły na stronie http://joszkobroda.pl/szkolazlasu/