Kalendarz Wydarzeń

EKOLOGICZNI w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 25.05.2019

Czy wiesz, że w ciągu roku zużywasz prawie 300 reklamówek foliowych? Trwałość takiego worka to często kilkanaście minut a skutki, jakie niesie to dla środowiska są katastrofalne. Czas z tym skończyć! Sam wykonaj swoją torbę na zakupy i weź udział w naszym wydarzeniu EKOlogiczni.

W dniach 25-26 maja czekają na Was warsztaty, quizy dotyczące ekologii, a wcześniej konkurs na portalu Facebook. Sklepy i punkty znajdujące się na terenie Galerii Bronowice przygotowały również specjalne promocje na ten weekend.

WARSZTATY TWORZENIA TOREB TECHNIKĄ MAKRAMY
GODZ. 12.00-18.00

Warsztaty zostaną przeprowadzone tylko przy pomocy naturalnych materiałów. Przy tworzeniu toreb pracować będziemy techniką wyplatania makramy. Powstałe torby zastąpią setki foliówek i starczą na lata! Warsztaty poprowadzi Marta Zakrzewska, autorka bloga Marheri Crafts.

WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH – MÓJ WŁASNY EKOPLECAK
GODZ. 12.00-18.00

Zamiast w plastikową torbę, zapakuj swoim pociechom lunch do szkoły, czy strój na zajęcia sportowe w płócienny plecak! Ucz od najmłodszych lat ekologicznych postaw i pozwól stworzyć dzieciom swoje własne ekoworki na przedszkolne skarby.

Te warsztaty przygotowaliśmy właśnie dla najmłodszych. Mamy dla Was płócienne worki/plecaki i mnóstwo materiałów plastycznych do ozdoby. Z naszymi uśmiechniętymi animatorkami każde dziecko z powodzeniem będzie mogło przygotować personalizowany plecak na niejedną wycieczkę.

KONKURSY – 100 KART PODARUNKOWYCH O WARTOŚCI 50 ZŁ

To nie wszystko! Sprawdź swoją wiedzę na temat ekologii w naszym quizie. Za dobre odpowiedzi nagradzamy kartami podarunkowymi Galerii Bronowice.

Regulamin konkursu »

Nie możesz doczekać się naszego wydarzenia. Już teraz wejdź na profil Facebook Galerii Bronowice – wydarzenie EKOLOGICZNI i weź udział w naszym konkursie. Odpowiedz na pytanie: „Co robisz, by być bardziej "eko"? Do wygrania 20 kart podarunkowych na zakupy w Galerii Bronowice o wartości 50zł.

Regulaminy konkursu »

PROMOCJE I OFERTY SPECJALNE

Nie musisz czekać na wyprzedaże. Już w ten weekend obniżamy ceny i przygotowujemy dla Was specjalne kupony rabatowe. Szykujcie aplikację Galerii Bronowice i ruszajcie na zakupy.

Oferty specjalne »