Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Spotkanie z Kingą Baranowską

Data wydarzenia: 05.07.2014

Himalaistka i zdobywczyni 8 ośmiotysięczników zabierze Was w fascynującą podróż na „Dach Świata” i opowie o tym, jak wygląda życie na wysokości 8 000 m n.p.m.

Termin: 5 lipca, godz. 16:00
Miejsce: Strefa Relaksu (poziom 0)

Kinga Baranowska, członkini międzynarodowego zespołu SALEWA alpineXtrem Team, to pochodząca z nizinnych Kaszub pasjonatka najwyższych gór świata. Od 11 lat konsekwentnie realizuje swój projekt „Korona Himalajów”, mający na celu skompletowanie wszystkich ośmiotysięczników. Aktualnie ma już ich na swoim koncie 8!

Jak przebiegają jej wyprawy? Jak wygląda rzeczywistość w bazie i w kolejnych, coraz wyższych obozach? Co czuje się, stojąc na szczycie jednej z najwyższych gór świata? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie już w najbliższą sobotę, 5 lipca, w Galerii Bronowice.

Po spotkaniu zapraszamy do sklepu SALEWA (poziom +1) na podpisywanie pamiątkowych kartek oraz wspólne zdjęcia. Sklep SALEWA przygotował też specjalną promocję – tylko 5 lipca każdy Klient, który dokona zakupów za powyżej 100 zł, otrzyma w prezencie chustę SALEWA.

Spotkanie z Kingą Baranowską