Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Kampania Movember w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 02.11.2018

Już po raz trzeci w Galerii Bronowice odbędzie się krakowska odsłona światowej kampanii Movember, mającej na celu walkę z rakiem jąder u mężczyzn. W jej ramach przez cały piątek, 2 listopada, panowie będą mieli możliwość bezpłatnego przebadania się w naszym centrum handlowym. Organizatorem akcji jest Fundacja Kapitan Światełko.   

Jak co roku, w listopadzie, mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, aby sprowokować społeczeństwo do rozmowy o raku jąder i prostaty. W ten sposób organizatorzy kampanii Movember chcą uświadomić, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia. W ramach krakowskiej odsłony akcji profilaktycznej w piątek, 2 listopada, w Galerii Bronowice odbędą się bezpłatne badania USG jąder adresowane przede wszystkim do mężczyzn przed czterdziestką. Na nieco starszych panów czekać będzie - po raz pierwszy – badanie poziomu PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty.                  

Galeria Bronowice to jedyna lokalizacja w Krakowie, w której – w ramach kampanii Movember – panowie mogą wykonać bezpłatne badania profilaktyczne i sprawdzić swój stan zdrowia. Akcja odbędzie się w godz. 9.30 – 14.00 oraz 15.00 – 20.00 w strefie pod ringiem, na parterze centrum handlowego.