Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Zmień wymień podaruj

Data wydarzenia: 11.03.2017

Kolejna edycja akcji ZMIEŃ – WYMIEŃ – PODARUJ już 11-12 marca zawita do Galerii Bronowice. Ubiegłoroczna zbiórka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku również liczymy na tak duże zaangażowanie się naszych Klientów.

Czas przewietrzyć swoje szafy, zyskać kupon rabatowy i wesprzeć fundację MAM MARZENIE. Do dzieła!


ZMIEŃ

Znudziły Ci się Twoje stare ciuchy? Pragniesz opróżnić szafę z zimowych ubrań? Czas zrobić wiosenne porządki w Twojej szafie! Zobacz nowe wiosenne kolekcje w Galerii Bronowice i zmień swoją garderobę.

WYMIEŃ

Nie wiesz co zrobić ze swoimi starymi ubraniami, których już nie nosisz. Przynieś je w dniach 11-12 marca w godzinach 10.00-20.00 do Punktu Wymiany w Galerii Bronowice.  Wymień ubrania na kupony rabatowe. Za każdy 1kg ubrań otrzymasz 1 kupon rabatowy upoważniający do jednorazowej 20% zniżki na zakupy w Galerii Bronowice, w wybranych sklepach i punktach usługowo-handlowych biorących udział w akcji. Kupony rabatowe możesz zrealizować wyłącznie w dniach 11-12 marca. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 10 kuponów.

Regulamin akcji »

Oferty sklepów »

PODARUJ

To nie wszystko… Każdy oddany przez Ciebie 1kg odzieży wspiera podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”. Podaruj marzenia tym, którzy z nie są w stanie ich samemu spełnić i pomóż chodź na chwilę zapomnieć dzieciom o cierpieniach związanych z chorobą. Więcej informacji o działalności fundacji znajdziesz na www.mammarzenie.org

 

Pamiętaj, że biorąc udział w akcji pozbywasz się swoich starych niepotrzebnych ubrań, zyskujesz zniżki na zakup nowych a przede wszystkim bierzesz udział w akcji charytatywnej i wspierasz potrzebujących.

Zmień wymień podaruj