Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Nowa wystawa „Katedra Sztuk Pięknych” - wernisaż

Data wydarzenia: 17.01.2017

Już od 17 stycznia miłośnicy sztuki będą mogli obejrzeć kolejną wystawę w Akademii w Bronowicach – „Katedra Sztuk Pięknych”. Tym razem swoje prace z zakresu malarstwa, rzeźby i rysunku zaprezentują studenci Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, a także pedagodzy uczący w Katedrze Sztuk Pięknych na krakowskiej ASP. Wystawa potrwa do 17 marca, a jej wernisaż odbędzie się 17 stycznia o godz. 17.30.

Wystawa „Katedra Sztuk Pięknych” prezentuje prace studyjne i odważne interpretacje, akty, martwe natury, kompozycje na zadany temat, czy dzieła plenerowe – jednym słowem obraz codziennej pracy. Ekspozycja ukazuje wszystkie trzy pracownie odpowiedzialne za edukację plastyczną na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki: malarstwa, rysunku i rzeźby. Żeby ich obraz był kompletny, organizatorzy prezentują pojedyncze prace wszystkich pedagogów aktualnie związanych z Katedrą Sztuk Pięknych oraz wybrane realizacje studenckie.

Wystawa „Katedra Sztuk Pięknych” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna będzie codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 21.00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00–21:00. Potrwa do 3 marca. Wernisaż odbędzie się 17 stycznia o godz. 17.30. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny!


Nowa wystawa „Katedra Sztuk Pięknych” - wernisaż