Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Weekend Studenta w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 15.10.2016

Już w weekend 15-16 października bawimy się w iście studenckim stylu. Przyjdź i zobacz najbardziej przyjazną studentom galerię handlową w Krakowie. Miejsce gdzie możesz nie tylko zrobić zakupy, ale również spędzić czas wolny czy znaleźć pracę. W ten weekend czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji:

 

RABATY I PROMOCJE

Wiemy jak ważny jest dla każdego studenta budżet. Nie pozwolimy Ci go nadwyrężyć. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich studentów specjalne rabaty i promocje.
Lista sklepów wraz z ofertą specjalną dla studentów »

 

KONKURSY – BONY NA ZAKUPY DO ZGARNIĘCIA!

Po tym jak zrobisz już zakupy w iście studenckich cenach, będziesz mógł wziąć udział w jednym z naszych konkursów. Wystarczy wykonać krótkie zadanie konkursowe, by zgarnąć bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

Regulamin Konkursu „ZRÓB ZAKUPY - ZGARNIJ BON“ »

Lista punktów honorujących BONY »

 

Nie chcesz czekać aż do weekendu? Już teraz weź udział w naszej zabawie na Facebooku. Pochwal się szaloną fotą z wakacji i zgarnij bony o wartości 50 zł. Co zrobić by wygrać nagrodę?

 1. Zapisać się na nasze wydarzenie na Facebooku - Weekend Studenta,
 2. Zaprosić znajomych,
 3. W komentarzu dodać zdjęcie z wakacji z krótkim opisem.

10 najbardziej szalonych zdjęć zgarnia bony do wykorzystania na zakupy w dniach 15-16 października w wybranych punktach Galerii Bronowice.

Akcja trwa do 13 października 2016 do godz.23.59

Bony do odbioru w naszym punkcie informacyjnym w dniach 15-16.10.2016 w godz. 11.00-19.00 za okazaniem legitymacji studenckiej.

Regulamin Konkursu „SZALONA FOTA Z WAKACJI” »

LISTA LAUREATÓW KONKURSU „SZALONA FOTA Z WAKACJI”  

 1. Ula Syperowicz
 2. Maciej Gryczan
 3. Agnieszka Migdał
 4. Klaudia Sowa
 5. Kinga Czerwińska
 6. Aneta Kamińska
 7. Magdalena Budziaszek
 8. Karolina Milczarska
 9. Monika Krzemień
 10. Dominika Łapa

Lista punktów honorujących BONY »


PRACUJ Z NAMI

To nie wszystko. Jeśli chcesz dorobić sobie do studiów bądź znaleźć stałą posadę i zacząć karierę w handlu, przyjdź do nas w tych dniach i zostaw CV w specjalnie oznaczonych punktach. Masz szanse znaleźć pracę w jeden weekend! Oferty pracy dla studentów czekają na Ciebie!
Lista punktów, które przyjmują CV »

 

DARMOWE WARSZTATY z profesjonalny coachmiami, blogeramii przedsiębiorcami!

Pisanie życiorysu to dla Ciebie czarna magia a wystąpienia publiczne przyprawiają Cię o dreszcze? W weekend 15-16 października czekają na Ciebie darmowe warsztaty, które pomogą odnaleźć Ci się na rynku pracy, poprawić Twoje zdolności interpersonalne i umiejętności logicznego myślenia. 

Zapisz się już teraz na wybrane warsztaty poprzez wydarzenie na facebooku. Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona. Harmonogram i linki do zapisów poniżej.

Sobota - 15.10.2016

Godz. 15.00 Rozmowa rekrutacyjna, jak ją przejść z sukcesem,  Agnieszka Buksa – autorka bloga Babki w Biznesie.  Przejdź do wydarzenia »

Godz. 17.00 Zawodowy Flow - warsztaty planowania własnej ścieżki zawodowej, Karolina Nikorowska – Coachning Space Pr Przejdź do wydarzenia »

 

Niedziela – 16.10.2016

Godz. 14.30 Personal branding - 3 filary marki osobistejAneta Wątor Przejdź do wydarzenia »

Godz. 17.00 Umiejętności interpersonalne i logiczne myślenie, czyli czego uczą gry planszowe?, Wojciech Rzadek– ADMONDO Przejdź do wydarzenia »

 

Weekend Studenta