Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

2. Aukcja Sztuki Współczesnej w Krakowie

Data wydarzenia: 16.04.2016

W sobotę 16 kwietnia 2016 r. o godz. 19:00 w krakowskiej Galerii Bronowice odbędzie się 2. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. Do nabycia będzie aż 60 wybranych prac artystów młodego pokolenia.

Na krakowskiej aukcji znajdą się m.in. dzieła Andrzeja Fronczaka, Katarzyny Śmigielskiej, Łukasza Jankiewicza, Dariusza Grajka i wielu innych twórców, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Nie zabraknie także nowych nazwisk, gdyż jednym z głównych celów działalności wrocławskiego Domu Aukcyjnego DNA jest promocja młodych, ale obiecujących malarzy i rzeźbiarzy. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więc dołączyć może każdy. Licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście, na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego) lub także online w serwisie onebid.pl. 

Aukcja w Krakowie jest niezwykłą okazją, dającą możliwość obcowania ze współczesną sztuką, kreowaną przez młodych polskich artystów. Obrazy i rzeźby przez nich tworzone mogą stać się ciekawą i przykuwającą uwagę ozdobą domu, bądź pięknym prezentem, który zaskoczy niejedną osobę. Ponadto, inwestycja w rodzimą sztukę współczesną jest aktualnie jednym z bardzo dobrych sposobów lokowania kapitału. 

Wystawa przedaukcyjna, dzięki której będzie można na żywo pooglądać obrazy i rzeźby, odbędzie się Galerii Bronowice w terminie 11 -16 kwietnia 2016 r. Poza tym, zdjęcia wszystkich 60 dzieł już są dostępne na stronie Domu Aukcyjnego DNA www.da.dnagallery.pl . 

2. Aukcja Sztuki Współczesnej w Krakowie