Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Pro publico… - nowa wystawa

Data wydarzenia: 26.01.2016

Już od 26 stycznia miłośnicy sztuki mogą obejrzeć kolejną wystawę w Akademii w Bronowicach – „Pro publico…”. Tym razem prace prezentują studenci Rady Samorządu ASP, zaangażowani w działania na rzecz integracji i aktywizacji społeczności akademickiej. Wystawa potrwa do 3 marca.

Wystawa „Pro publico…” prezentuje prace studentów pilnie rozwijających swój talent na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, ale z równym zapałem poświęcającym czas na wspieranie twórczych inicjatyw swoich koleżanek i kolegów. Postawa autorów zasługuje na docenienie, pokazując, że talent i pracowitość można łączyć z szerszym zaangażowaniem na rzecz ogółu.

Wystawa „Pro publico…” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna będzie codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 21.00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00–21:00. Potrwa do 3 marca. Wernisaż odbędzie się 26 stycznia o godz. 17.30. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny!

W Akademii w Bronowicach
organizowane są wystawy, instalacje, prezentacje multimedialne, dyskusje, warsztaty, zajęcia i wiele innych aktywności, przygotowanych przez Akademię Sztuk Pięknych.

Pro publico… - nowa wystawa w Akademii w Bronowicach