Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Narodowa Loteria Paragonowa

Data wydarzenia: 18.12.2015

Weź paragon i graj o nagrody!

Galeria Bronowice, wraz z innymi centrami handlowymi Auchan, włączyła się do Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Zgłoszenia konsumentów do loterii przyjmowane są do 30 września 2016.

Wystarczy zrobić zakupy za minimum 10 zł, odebrać paragon fiskalny i zarejestrować go, wypełniając formularz na stronie loteriaparagonowa.gov.pl.W loterii można zgłosić dowolną ilość paragonów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in.: samochody, tablety i laptopy. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej – Opla Insignii – należy dokonać zakupu w premiowanej branży, która w trakcie trwania akcji zmienia się co trzy miesiące.

Zgłoszenia do loterii przyjmowane są do 30 września 2016.

Narodowa Loteria Paragonowa to kolejna akcja Ministerstwa Finansów, która ma na celu uświadomienie Polakom, że branie paragonu to wspieranie uczciwych przedsiębiorców i konkurencji między nimi. Pamiętanie o paragonach fiskalnych na zakupach, w restauracji czy u fryzjera przynosi korzyść nie tylko konsumentom, ale poprawia również funkcjonowanie kraju.

Narodowa Loteria Paragonowa w Galerii Bronowice