Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Targi ślubne w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 14.11.2015

Ślub i wesele wymagają szczególnej oprawy i przygotowania… Galeria Bronowice zaprasza przyszłych nowożeńców poszukujących inspiracji na Targi Ślubne, które odbędą się już 14-15 listopada w godz. 10.00-19.00. W jednym miejscu będzie można podpatrzeć najnowsze pomysły i trendy panujące w modzie ślubnej, a także skorzystać z porad specjalistów.

Dobór odpowiedniej sukni i garnituru, wybór eleganckiej sali i orkiestry weselnej czy przygotowanie zaproszeń dla rodziny i przyjaciół to nie lada wyzwanie dla przyszłej pary młodej. Odbywające się 14-15 listopada bezpłatne Targi Ślubne w Galerii Bronowice będą znakomitą okazją do szczegółowego zaplanowania ceremonii zaślubin, jak i przyjęcia weselnego.  

Na kilkudziesięciu specjalnie przygotowanych stoiskach przyszli nowożeńcy znajdą ofertę m.in.: sukien i dodatków ślubnych, garniturów, hoteli, sal weselnych, fotografów i kamerzystów, samochodów ślubnych, kwiaciarni, jubilerów i wielu innych. Dodatkową atrakcją będą pokazy najmodniejszych w tym sezonie sukien ślubnych i stylowych garniturów, a także konkursy z niespodziankami dla narzeczonych. Całość dopełnią występy weselnych zespołów muzycznych.

Targi Ślubne w Galerii Bronowice – 14-15 listopada, godz. 10.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Targi ślubne w Galerii Bronowice