Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Stylowy weekend w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 19.09.2015

W weekend 19 i 20 września zapraszamy do świata mody, który zagości w naszej galerii. W sobotę, 19 września, w godz. 12:00 do 18:00 odbędzie się Pokaz Mody połączony z wieloma konkursami, niespodziankami i atrakcjami! Będzie można zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień / zima, ale i dowiedzieć się, co warto nosić, czego unikać, jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. Aranżację pokazu przygotował Piotr Sałata – w 4 blokach tematycznych będzie można zobaczyć stylizacje casual, sport, weekend oraz elegancja. Całe wydarzenie poprowadzi Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowych.

W przerwach pomiędzy pokazami odbywać będą się konkursy z nagrodami. Wszystkie bloki tematyczne zostaną powtórzone dwukrotnie, tak, by każdy z klientów miał możliwość zapoznania się z całą ofertą – i wybrania czegoś dla siebie. Kolekcje, prezentowane podczas eventu, dostępne są w sklepach Galerii Bronowice, będzie więc można nie tylko podpatrzeć, ale również zakupić modną stylizację.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji - 20 września, w godz. 12:00 - 18:00, czynna będzie Strefa Wizażu i Stylizacji. Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą wyglądać modnie na co dzień, poprowadzą specjaliści ze Szkoły Wizażu i Stylizacji - Artystyczna Alternatywa. Podpowiedzą m.in. jak dobrać ubrania do sylwetki, w co ubrać się „na miasto”, w co do pracy, jak podkreślić swoje naturalne piękno.

Przez cały weekend dla dzieci i rodziców dostępny będzie też Kącik Stylowego Malucha. Wszystkie maluchy pasjonujące się modą będą miały okazje przygotować własną kreacje oraz dowiedzą się, jak łączyć z sobą kolory.

Serdecznie zapraszamy!

Stylowy weekend w Galerii Bronowice