Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Weekendowe atrakcje dla dzieci

Data wydarzenia: 25.07.2015

W najbliższy weekend, 25-26 lipca, w Galerii Bronowice czekają na dzieci nie lada atrakcje. W sobotę najmłodsi wyruszą w niezapomnianą filmową podróż z dociekliwym Wiktorkiem, bohaterem cyklu „Rodzina Pytalskich”. W niedzielę natomiast maluchy obejrzą teatrzyk pt. „Jak Marysia mała słonko złapać chciała”.  

Wyjątkową propozycją na sobotę, 25 lipca, jest spotkanie z „Rodziną Pytalskich”. Najmłodsi kinomani, wspólnie z ciekawskim Wiktorkiem, odkryją tajemnice otaczającego nas świata. Tym razem dowiedzą się m.in.: Jak powstaje tęcza? Jak działa szkło powiększające? Jak powstaje Ziemia? Co to jest Pluton? Co to jest prognoza pogody? Jak działają mięśnie?

Bajki „Rodzina Pytalskich” emitowane będą trzykrotnie w sobotę 11 lipca w godzinach 10.00-10.50, 11.00-11.50 oraz 12.00-12.50 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

W niedzielę, 26 lipca, dzieci będą wędrowały razem z Marysią w poszukiwaniu słonka. W wędrówce pomocne będą siedmiomilowe buty podarowane Marysi przez szewca. Historia odważnej dziewczynki pozwoli uwierzyć dzieciom, że nawet największe marzenia mogą się spełnić. Wystarczy tylko z całych sił dążyć do ich realizacji.   
Przedstawienie pt. „Jak Marysia mała słonko złapać chciała” będzie można zobaczyć dwukrotnie – o godz. 14:00 oraz 18:00 w strefie relaksu na parterze Galerii.

Pomiędzy spektaklami na najmłodszych czekać będą warsztaty pt. „Lato w mieście, czyli jak nie nudzić się w wakacje”. W programie m.in.: wakacyjny pokaz mody, zabawy z chustą animacyjną, gra w wielkie kółko i krzyżyk, ozdabianie latawców czy zabawa w głuchy telefon. Dodatkową atrakcją będzie tworzenie kolażu  „Moje wymarzone wakacje”.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Weekendowe atrakcje dla dzieci