Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Fotobudka

Lokalizacja: Poziom 0 i 1

Kategoria: Sztuka i rozrywka

FunFotos sp. z o.o. jest producentem i operatorem fotobudek, czyli urządzeń do samodzielnego robienia sobie zdjęć. W Galerii Bronowice dostępne są, aż dwa takie urządzenia - pierwsza fotobudka stoi na pierwszym piętrze przy strefie restauracyjnej (okolice lodziarni Grycan), drugie urządzenie znajdą Państwo na parterze w okolicach sklepu H&M..

Mieszkańcy Krakowa, Bronowic i okolic mogą robić zdjęcia w fotobudkach FunFtoos w godzinach otwarcia Centrum. Za usługę można zapłacić gotówką lub kartą typu PayPass! Koszt sesji to tylko 9 złotych. W tej cenie Klient otrzymuje dwa komplety zdjęć oraz wersję cyfrową zdjęcia, którą można pobrać tu

Fotobudkę warto odwiedzać regularnie, ponieważ w każdym miesiącu pojawiają się specjalne unikalne ramki związane z danym miesiącem, porą roku lub wydarzeniem (Walentynki, Dzień Matki, Boże Narodzenie etc.).
Fotobudka to świetna atrakcja, super zabawa i pamiątka. Dla wszystkich! Natychmiastowe wydruki wyjątkowych zdjęć, wyreżyserowanych przez Was samych. Zapraszamy!

Fotobudka kontakt: http://funfotos.pl/fotobudka-krakow
telefon: +48 888 551 271