Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Rainbow

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Usługi

Kochasz wakacje a zwiedzanie to Twoja pasja? Nie czekaj, przyjdź już dziś do naszego salonu RAINBOW w Galerii Bronowice a na pewno wybierzemy coś dla Ciebie!

Lubisz egzotykę? Uwielbiasz bezkres turkusowej wody? Przepadasz za małymi, niespiesznymi miasteczkami, w których ulice pokryte są piaskiem zamiast asfaltu? to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zapraszamy do Wenezueli Księżniczki Karaibów położonej na Archipelagu Los Roques!

A co powiesz na Afrykę? Tsavo East to Park, który możecie odwiedzić podczas wypoczynku na wybrzeżu oraz podczas dwóch wycieczek objazdowych po Kenii. Mowa oczywiście o „Kenijskim Trio” i „ Powitanie z Afryką”. Wschodnia część, to większa część Parku Tsavo. Tutaj występuje dużo osobników różnego gatunku zwierzyny co sprzyja obserwacjom.

Może interesuje Cię Azja i całkowicie odmienna kultura, zabytki i krajobrazy? Tajlandia to nie tylko bajeczne plaże, doskonały street food i egzotyczne owoce. To także bogata historia i religia, którą możecie poznać bliżej będąc na miejscu. W Rainbow mamy największy wybór wycieczek objazdowych, dzięki którym poznacie najważniejsze miejsca i atrakcje Tajlandii,Wietnamu,Kambodży.

Zapraszamy do naszego biura a dowiesz się wszystkiego na temat wczasów ,które Cię interesują .Zachęcamy również do zakupu wycieczek, które są idealnym dopełnieniem wymarzonych wakacji.