Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

W.KRUK

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Biżuteria

W.KRUK Od 1840 na zawsze. W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. W.KRUK jest jedyną marką biżuteryjną w Polsce, która sprawia, że ludzie, którzy ją noszą, czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia ponad 180 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami.

Marka słynie z wyjątkowych kolekcji ambasadorskich. Od 2013 roku zaprasza do współpracy wspaniałe, inspirujące kobiety, gwiazdy, które swoim talentem, osobowością, mądrością i swoją historią poruszają tłumy. Dotychczas powstały kolekcje OHELO Ewy Chodakowskiej, Przyjaźń Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, Freedom oraz Freedom WOLF EDITION Martyny Wojciechowskiej, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin, VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek oraz MEA Magdy Mołek.

W.KRUK jest ekspertem w dziedzinie zegarków. 180 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią W.KRUK wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem światowych marek zegarkowych.

W.KRUK oferuje również kolekcję akcesoriów sygnowanych logo marki, w tym torebki, portfele, okulary przeciwsłoneczne, jedwabne chusty oraz luksusowych zapachów W.KRUK dostępnych na wkruk.pl oraz w stacjonarnych salonach marki.