Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

x-kom

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Elektronika, Multimedia

 

x-kom to ponad 24 nowoczesne salony i jeden z największych sklepów internetowych w Polsce – www.x-kom.pl - znany głównie ze sprzedaży komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów, tabletów, konsol do gier i ogółu sprzętu elektronicznego.
 
Na naszych Klientów czeka sprzęt najbardziej znanych producentów takich jak Apple, Intel, Samsung, Canon, Acer, Philips, czy Lenovo. Każdego dnia rozszerzamy wachlarz produktów zapewniając inteligentny wybór. Regularnie przygotowujemy też promocje oferując urządzenia, podzespoły i komponenty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem sprzętu. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

W aplikacji x-kom znajdziesz szybki dostęp do aktualnej oferty i najważniejszych funkcji sklepu internetowego. Przeglądaj i zamawiaj produkty bezpośrednio w Twoim urządzeniu. Kiedy i gdzie tylko zechcesz. Otrzymuj powiadomienia o nowościach, promocjach i limitowanych okazjach w Gorącym Strzale. Sortuj ofertę według wybranych parametrów, aby jeszcze szybciej znaleźć to, czego szukasz.