Sklepy Kraków Galeria Bronowice

pufy.pl

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Dom i wnętrze

Pufy.pl to sklep wchodzący w skład Furini Świat Puf i Foteli producenta puf i foteli relaksacyjnych.
Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów, oferuje produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

Dbałość o wysokie standardy wykonywanych usług zapewniają kompleksową usługę podczas całej transakcji zakupu, a w razie konieczności również opiekę gwarancyjną.

Oferujemy Państwu produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności, wspieranej przez nowoczesne wzornictwo a przy tym atrakcyjne cenowo. Starając się szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku meblarskim ciągle powiększamy swoją ofertę i będzie cały czas poszerzana o nowości pojawiające się na rynku.

Identyfikujemy się z produktami które sprzedajemy. Chcemy bowiem sprzedawać produkty, które z czystym sumieniem polecilibyśmy naszym znajomym. Zależy nam bowiem na zbudowaniu głębokiej i trwałej relacji z klientem. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne zapewniają szybką realizację zamówień. Dbałość o wysokie standardy wykonywanych usług zapewniają kompleksową usługę podczas całej transakcji zakupu, a w razie konieczności również opiekę pogwarancyjną.