Kalendarz Wydarzeń

Podróże z teatrzykiem

Data wydarzenia: 25.06.2017

W wybrane niedziele miesiąca, w godzinach 14.00 – 19.00, zapraszamy dzieci na zabawy i przedstawienia teatralne. To aż 5 godzin super atrakcji!

W niedzielne popołudnie Galeria Bronowice przygotowała kolejne atrakcje z cyklu „Podróże z teatrzykiem”. Strefa pod ringiem, w godzinach 15:00 - 18:00, tym razem zamieni się w daleką Australię. Podczas tematycznych warsztatów plastycznych będzie można udekorować swój bumerang, zrobić mini plażę z palmami czy stworzyć własnego Misia Koalę. Przewidziano też czas na gry i zabawy ruchowe, podczas których dzieci nauczą się między innymi: skakać jak kangury. Dla rodziców przygotowano specjalnie zaaranżowaną strefę relaksu z palmami, leżakami i… kokosami. O 14:00 i 18:00 będzie można obejrzeć przedstawienie pt. Eliksir zdrowia, promujące zdrowe odżywianie, ruch i ekologię. Historia sułtana i jego ciężko chorej córki wytłumaczy w zabawny sposób, jak ważne są witaminy dla zdrowia człowieka.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 21 maja, dwukrotnie – o godz. 14.00 oraz 18.00 w strefie pod ringiem na poziomie 0 Galerii. Potrwa około 60 min

Bądź z nami, zbieraj pieczątki, wygrywaj nagrody!

Do wygrania:
- Samsung Galaxy J3
- bon podarunkowy na zakupy
- klocki LEGO
- gry edukacyjne
Podróże z teatrzykiem