Kalendarz Wydarzeń

Podróże z teatrzykiem

Data wydarzenia: 23.04.2017

W wybrane niedziele miesiąca, w godzinach 14.00 – 19.00, zapraszamy dzieci na zabawy i przedstawienia teatralne. To aż 5 godzin super atrakcji!

W ramach „Podróży z Teatrzykiem”, 23 kwietnia, najmłodsi wybiorą się do Indii, gdzie czekać będą na nich warsztaty tematyczne. W programie m.in.: konkurs na poznawanie przypraw świata, pokaz i nauka tańca brzucha, robienie bransoletek z dzwoneczków, zespołowe lepienie słoników przynoszących szczęście, a także malowanie tatuaży z henny.

Dzieci obejrzą również przedstawienie teatralne pt. „W krainie wróżek”. To proekologiczna bajka o rajskiej krainie, w której rządzi natura. Wyprawa do tego miejsca wymaga odwagi i wytrwałości, jednak z pomocą przychodzą wróżki: Woda, Ziemia i Powietrze. Spektakl uczy najmłodszych, jak ważne są proekologiczne zachowania.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia, dwukrotnie – o godz. 14.00 oraz 18.00 w pobliżu restauracji Polakowski na pierwszym piętrze Galerii. Potrwa około 60 min.Bądź z nami, zbieraj pieczątki, wygrywaj nagrody!

Do wygrania:
- Samsung Galaxy J3
- bon podarunkowy na zakupy
- klocki LEGO
- gry edukacyjne
Podróże z teatrzykiem