Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Nowa odsłona Wiślaków w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 10.07.2015

W piątek, 10 lipca, w Galerii Bronowice będzie miało miejsce niezwykłe piłkarskie wydarzenie. Zawodnicy Wisły Kraków, klubu z bogatą historią i tradycjami, zaprezentują swoje nowe stroje. Pokaz połączony będzie z prezentacją drużyny i spotkaniami z fanami.

Chwila rozmowy z ulubionym zawodnikiem, możliwość zrobienia z nim zdjęcia, a przede wszystkim – obejrzenie po raz pierwszy nowych strojów piłkarzy Wisły Kraków – to atrakcje, które czekać  będą w Galerii Bronowice już w najbliższy piątek od godz. 18.40. Właśnie o tej porze w strefie pod ringiem, na parterze centrum handlowego, pojawią się popularni Wiślacy.
Kibice, którzy w piątkowy wieczór wybiorą się do Galerii Bronowice, jako pierwsi będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowe trykoty Białej Gwiazdy na żywo. Zostały one przygotowane z myślą o zbliżających się obchodach 110-lecia Klubu.

Spotkanie w Galerii Bronowice będzie na pewno świętem dla każdego kibica. Biała Gwiazda, pragnąc podkreślić rolę fana w tworzeniu marki klubu, przygotowała specjalny quiz. Jego zwycięzca odbierze unikatową koszulkę z rąk samego kapitana drużyny, Arkadiusza Głowackiego.

To jednak nie koniec atrakcji: pokaz strojów połączony zostanie z prezentacją całej drużyny Wisły Kraków, która będzie zmagała się na ligowych boiskach w sezonie 2015/2016. Po zakończonej prezentacji każdy z kibiców będzie mógł zrobić zdjęcie ze swoimi ulubionymi piłkarzami, porozmawiać z nimi, a także poznać nowych graczy.

Nowa odsłona Wiślaków w Galerii Bronowice