Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Osobisty stylista w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 27.05.2015

Co jest teraz modne? Jak ubrać się „na miasto”, a jak do pracy? Jak podkreślić swoje naturalne piękno i odnaleźć własny, unikatowy styl? … Jeśli nie masz pomysłu na siebie i swoją garderobę, potrzebujesz wskazówek czy profesjonalnej porady modowej – możesz z niej skorzystać w Galerii Bronowice. 27 maja ruszyła tu „Strefa Wizażu i Stylizacji”, otwarta dla każdego klienta.

Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy i usta to efekty, do których dąży każda kobieta. Tak naprawdę - dobrze wykonany makijaż to dla wielu nieosiągalny ideał, a sztuka malowania się wymaga czasu, aby opanować ją do perfekcji. Dzięki poradom specjalistyw Strefie Wizażu i Stylizacji wszyscy zainteresowani dowiedzą się, jak krok po kroku wykonać perfekcyjny makijaż. Przez cały tydzień (poniedziałek – piątek w godz. 14.00-19.00, sobota – niedziela 13.00-19.00) na chętnych do zmiany imagu czeka profesjonalna wizażystka, która pomoże tak dobrać makijaż, aby podkreślić urodę i wydobyć naturalne piękno.

Porady wizażystki to nie wszystko – w nowej Strefie Galerii Bronowice prowadzone też będą zapisy na weekendowy zakupy ze stylistą, który pomoże odnaleźć się wśród gąszczu sklepowych półek. Zakupy z fachowcem to wygoda i pewność, iż wybierzemy odpowiednie kolory i fasony ubrań. Podpowie on również, jak je łączyć oraz wybierze odpowiedni dla nas styl. Wszystko po konsultacji z klientami i po to, aby kupione ubrania pasowały do naszego stylu życia, wymagań i potrzeb. Zakupy pod okiem eksperta to nie tylko zastrzyk dodatkowej pewności siebie, ale i oszczędność, bo nabyte w ten sposób ubrania można ze sobą dowolnie zestawiać, by były odpowiednie na różne okazje.

Strefa Wizażu i Stylizacji, z wizażystką i stylistką znajduje się na poziomie +1, pomiędzy sklepami Recman i Triumph w Galerii Bronowice. Godziny otwarcia: pon – pt 14.00 – 19.00; sob – nd 13.00 – 19.00.

Osobisty stylista w Galerii Bronowice