Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Teatr Groteska zaprasza do Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 17.05.2015

Już w najbliższą niedzielę, 17 maja, Teatr Groteska zaprasza do odsłonięcia kurtyny i odkrywania tajemnic podczas „Wyprawy do Krainy Smoków”. Smocze tajemnice można będzie poznać w Galerii Bronowice – tu od niedawna działa oddział teatru.

W niedzielne popołudnie Teatr Groteska przygotował mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. W godz. od 12.00 do 18.00 w lokalu znajdującym się na poziomie +1, na dzieci czekać będą zabawy teatralne i plastyczne oraz konkursy z nagrodami. O 14.00 odbędą się warsztaty teatralne „Przybij piątkę smoczej łapie”, prowadzone przez aktora Teatru Groteska, a o 16.30 rozpoczną się 3-modułowe warsztaty plastyczno – teatralne „Zabawa z wesołym smokiem”. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli stworzyć własnego smoka, zostać smoczym trenerem, a także przyłączyć się do smoczej szkoły latania. Warsztaty poprowadzi autorka i ilustratorka książek dla dzieci - Alicja Karczmarska-Strzebońska.

Teatralna przygoda „Przybij piątkę smoczej łapie” przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Z kolei na „Zabawę z wesołym smokiem” organizatorzy zapraszają nieco młodszych - wszystkie dzieci od 3 roku życia. Maksymalna ilość uczestników w grupie to 50 osób.
Dodatkowo można będzie zapisać się na kolejne warsztaty teatralne, a także uzyskać informacje o repertuarze i innych propozycjach Teatru Groteska.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne!
Serdecznie zapraszamy!
Teatr Groteska zaprasza do Galerii Bronowice