Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Dr. Marcus w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 18.04.2015

Już podczas najbliższego weekendu (18 - 19 kwietnia) największy polski producent samochodowych odświeżaczy powietrza - Dr. Marcus International, przeprowadzi dwudniowy event w Galerii Bronowice. Wszyscy odwiedzający galerię będą mogli podziwiać amerykańskiego roadstera Plymouth Prowler.

Plymouth Prowler napędzany jest 3,5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 257 KM, znanym z samochodów Chryslera. Maksymalna prędkość, jaką osiąga to 230km/h. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 5,9 s. Charakteryzuje go bardzo efektowna karoseria w stylu retro. Wzbudza zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawia!

Stoisko firmy Dr. Marcus nie ograniczy się wyłącznie do ekspozycji show cara. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci, m.in. konkursy rysunkowe z kolorowankami Dr. Marcus. Rodzic każdego dziecka, które pokoloruje obrazek i zostawi go w naszej galerii, otrzyma w prezencie zapach samochodowy. Prowadzący event oraz hostessy na bieżąco będą informować klientów o nowościach firmy, zapraszając jednocześnie do testowania odświeżaczy.

Dr. Marcus w Galerii Bronowice