Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Butik Tygodnia, czyli wiosna pełną parą

Data wydarzenia: 19.04.2015

Pierwsze cieplejsze dni, to nie tylko okazja do wymiany obuwia na lżejsze, ale i poznania najnowszych trendów obowiązujących w sezonie wiosenno-letnim. W poszukiwaniu stylowych inspiracji warto zajrzeć do Galerii Bronowice, tym bardziej, że w dniach 13-19 kwietnia, w ramach akcji Butik Tygodnia, wybrane sklepy obuwnicze przygotowały specjalne rabaty na buty i dodatki.

Gladiatorki, baleriny w intensywnych kolorach, seksowne szpilki i obowiązkowo buty sportowe, to tylko kilka propozycji polskich i światowych projektantów, jakie można znaleźć w sklepach najmłodszego centrum handlowego w Krakowie. Wiosną i latem na kobiecych stopach będzie się wiele działo.

W damskiej ofercie prym wiodą fasony sportowe, m.in. sneaksersy, trampki na koturnie i baleriny, ale również i bardziej eleganckie fasony: czółenka na wysokich szpilkach i słupkach, botki niemal w każdym wydaniu i tzw. gladiatorki z okrytymi palcami.

Na cieplejszą porę roku projektanci przygotowali równie ciekawą ofertę dla panów.

Butik Tygodnia, to wspólna akcja sklepów obuwniczych w Galerii Bronowice. W dniach 13-19 kwietnia wiele artykułów z najnowszych kolekcji będzie objętych specjalnymi rabatami. Pojawią się też inne, wyjątkowe oferty.

Specjalnie przygotowane promocje obowiązywać będą w sklepach: Aqua Italia, Bartek, CCC, Centro, Deichmann, Kulig, Lumi, Wojas i Zebra.

Butik Tygodnia, czyli wiosna pełną parą