Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Fitness Platinium® w Galerii Bronowice!

Data wydarzenia: 18.02.2015

Już niebawem pierwsi chętni skorzystają z możliwości popracowania nad sylwetką i kondycją właśnie w Galerii Bronowice. 18 lutego startuje Fitness Platinium® - kolejny klub prężnie rozwijającej się sieci fitness klubów, której atutem jest doskonale przygotowana kadra oraz szeroka gama zajęć.

Na ponad 1000-metrowej powierzchni Fitness Platinium®, mieszczącego się na poziomie +1, znajdą się: siłownia ze strefą cardio, strefą maszyn oraz wolnych ciężarów, strefa kobiet, przeznaczona wyłącznie dla Pań, oraz bardzo duża sala fitness, gdzie w komfortowych warunkach może ćwiczyć nawet 50 osób.

Klub w Galerii Bronowice będzie bardziej nowoczesny niż inne placówki tej sieci – obok treningów tradycyjnych planowane są także wirtualne zajęcia fitness. Ponadto w bronowickim Fitness Platinium® pojawią się też tzw. „kioski”, które usprawnią obsługę – każdy będzie mógł w nich samodzielnie przedłużyć karnet czy zapisać się na zajęcia.

Od 18 do 24 lutego w Galerii Bronowice odbędą się Dni Otwarte Fitness Platinium®, podczas których wszyscy chętni całkowicie za darmo będą mogli wypróbować dostępne w klubie rozwiązania, skorzystać z zajęć fitness, siłowni czy poćwiczyć w strefie kobiet.

Klub będzie akceptował karty Multisport, a także karty Fit Profit, My Benefit czy Fit Sport. Cena miesięcznego karnetu open (uprawniającego do korzystania ze wszystkich usług klubu) to 99 zł, karnetu studenckiego natomiast (wstęp do klubu od otwarcia do godziny 17:00) – 59 zł za miesiąc.

Klub będzie czynny:
poniedziałek - piątek 6:30-23:00
sobota - niedziela: 8:00-20:00

W godzinach 6:30 - 8:00 wejście do Galerii tylko od ulicy Stawowej (od strony Castoramy) oraz z parkingu +1 (wejście przy Saturnie). Wyjście z Galerii po godzinie 21:00 tylko wyjściem od ulicy Stawowej (od strony Castoramy) oraz na parking na poziomie +1 (wyjście przy Saturnie).Fitness Platinium® w Galerii Bronowice!