
Kalendarz Wydarzeń
Mosznowładcy w Galerii Bronowice
Data wydarzenia: 09.11.2024 - 09.11.2024
Już w sobotę, 9 listopada, wspólnie z Fundacją Kapitan Światełko zapraszamy panów powyżej 18. roku życia do Galerii Bronowice. W naszym centrum handlowym uruchomiony zostanie podwójny mobilny gabinet USG i stanowisko do badań PSA. W ramach corocznej kampanii Mosznowładcy, mężczyźni będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan swojego zdrowia.
Fundacja Kapitan Światełko już po raz 11. rusza w Polskę, by badać mężczyzn i przypominać im o istotnej roli profilaktyki. Jak co roku towarzyszyć będzie jej hasło „Robimy to dla jaj!”.
W Galerii Bronowice Mosznowładcy otworzą podwójny mobilny gabinet USG oraz stanowisko do badań PSA. Mężczyźni w wieku 18-40 lat będą mogli skorzystać z zupełnie bezbolesnego i nieinwazyjnego badania USG jąder, a ci którzy ukończyli 40. rok życia, skontrolują poziom PSA - antygenu wykorzystywanego do wykrywania raka prostaty. Podczas trwających zaledwie kilka minut badań, panom zapewnione zostaną komfortowe oraz intymne warunki, tak aby czuli się swobodnie.
Badania w ramach kampanii Mosznowładcy będą prowadzone w sobotę, 9 listopada, w godz. 10:00-20:00, na poziomie 0. Są całkowicie bezpłatne oraz nie wymagają przygotowań czy zapisów.
