Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

„Jedź z głową”, czyli rowerowa sobota w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 06.07.2025 - 06.07.2025

Sezon rowerowy trwa w najlepsze. Szczególnie teraz, gdy ścieżki rowerowe pękają w szwach, warto zadbać o bezpieczeństwo. Sprawny pojazd – to podstawa. W sobotę, 6 lipca, zapraszamy rowerzystów i riderów do wzięcia udziału w akcji „Jedź z głową”, podczas której zadbamy nie tylko o Wasze jednoślady, ale też o szereg atrakcji dla całych rodzin.

BIKE CHALLENGE
6 lipca w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem promocji miejskiej kultury rowerowej. Chętni wezmą udział w szkoleniach i pokazach BMX prowadzonych przez przedstawicieli BMX SCHOOL, tematycznych grach i zabawach czy w malowaniu buziek. Dodatkowo, każdy rowerzysta, który odwiedzi przestrzeń BIKE CHALLENGE w kreatywnej sportowej stylizacji, otrzyma pakiet upominkowy, składający się z plecaka-worka, bidonu i opaski odblaskowej. Będzie to również okazja, aby wziąć udział w konkursie. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie w dedykowanej strefie i wstawić je pod postem konkursowym na Facebooku. Autor najciekawszego outfitu zdobędzie kartę podarunkową o wartości 1000 zł do Galerii Bronowice.

REGULAMIN KONKURSU BIKE CHALLENGE


SERWIS ROWEROWY DLA CZŁONKÓW PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO STREFA KORZYŚCI
Specjalna niespodzianka czekać będzie na użytkowników zarejestrowanych w Strefie Korzyści. Członkowie naszego programu lojalnościowego skorzystają z bezpłatnego przeglądu oraz podstawowych usług serwisowych takich jak dokręcenie kół i pedałów, smarowanie łańcucha czy regulacja przerzutek i hamulców.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU ROWEROWEGO


KASKI ZA PARAGONY
W ramach wydarzenia „Jedź z głową”, Klienci, którzy zrobią w naszym centrum handlowym zakupy za min. 200 zł, a następnie zarejestrują paragon w Punkcie Obsługi Promocji, będą mogli odebrać gadżet – kask rowerowy.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ "JEDŹ Z GŁOWĄ"


Wydarzenie „Jedź z głową” odbędzie się 6 lipca w godz. 12:00-18:00.

Na evencie "Jedź z Głową", który odbędzie się w Galerii Bronowice, firma Decathlon zaprezentuje swoje stoisko, które będzie atrakcją dla wszystkich miłośników rowerów oraz osób poszukujących ekologicznych rozwiązań. Stoisko będzie skupiać się na promocji programu Buy Back oraz prezentacji rowerów używanych po kompletnym serwisie.

Usługa Buy Back
Na naszym stoisku będzie można zobaczyć i zakupić szeroką gamę rowerów używanych, które przeszły kompleksowy serwis. Każdy rower jest starannie sprawdzany przez wykwalifikowanych serwisantów Decathlon, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność. W ofercie znajdą się:

  • Rowery miejskie – idealne do codziennych dojazdów w miejskiej dżungli.
  • Rowery górskie – doskonałe do jazdy po nierównym terenie.
  • Rowery szosowe – stworzone dla pasjonatów szybkiej jazdy po asfaltowych drogach.
  • Rowery dziecięce – aby dzieci mogły cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

Decathlon zachęca uczestników eventu do skorzystania z usługi Buy Back, która jest prostym i ekologicznym sposobem na sprzedaż używanego roweru. Proces jest łatwy i szybki:
Ocena roweru – Na miejscu nasi eksperci dokonają szczegółowej wyceny Twojego roweru.
Oferta odkupu – Po wycenie otrzymasz atrakcyjną ofertę odkupu

Możesz wymienić rower na nowy z naszej oferty lub otrzymać kartę podarunkową z równowartością skupowanego roweru.

Korzyści z usługi Buy Back
Usługa Buy Back to nie tylko sposób na pozbycie się nieużywanego roweru, ale także:

  • Ekonomia – Otrzymujesz kartę podarunkową którą można wykorzystać do zakupu nowego roweru.
  • Ekologia – Pomagasz w ochronie środowiska poprzez recykling i ponowne wykorzystanie rowerów.
  • Simpliczność – Proces jest szybki i wygodny, a nasz zespół zajmie się wszystkimi szczegółami.


Atrakcje i aktywności na stoisku

  • Demonstracje serwisowe – Pokażemy na żywo, jak serwisujemy rowery używane, aby przywrócić im pełną sprawność.
  • Porady rowerowe – Nasi eksperci będą udzielać praktycznych porad dotyczących wyboru i konserwacji roweru.
  • Testowanie rowerów – Specjalnie przygotowany tor pozwoli przetestować rowery używane i sprawdzić ich jakość.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność ekologiczna

Decathlon zobowiązuje się do promowania zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Usługa Buy Back jest integralną częścią naszej strategii zmniejszania ilości odpadów i promowania recyklingu. Każdy rower odkupywany przez naszą firmę zyskuje drugie życie, co przyczynia się do redukcji emisji CO2 i oszczędzania zasobów naturalnych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na evencie "Jedź z Głową" w Galerii Bronowice. Odkryj naszą ofertę rowerów używanych, skorzystaj z usługi Buy Back i dołącz do nas w promowaniu ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu.

Więcej informacji o usłudze Buy Back można znaleźć na oficjalnej stronie Decathlon.

 

Misją BMX School jest przekazywanie wiedzy i zajawki jaką jest BMX. Jako profesjonaliści wiemy że dbając o odpowiednie przygotowanie merytoryczne, mentalne oraz żywieniowe uczymy zdrowych nawyków które pozwolą utrzymywać świetną kondycję fizyczną. BMX kształtuje poczucie własnej wartości, silny charakter oraz otwartość która przekłada się na każdą dziedzinę życia. Ambicja i systematyka to bez wątpienia jedne z największych atutów zapisanych w naturze zajawki jaką jest BMX!

Podczas wydarzenia warsztaty oraz pokazy BMX School.


 

Klub przy ulicy Stawowej 61 położony jest na pierwszym piętrze Galerii Bronowice. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.
Klub powstał w lutym 2015 roku. Na powierzchni 1380 m2 znajduje się 10 stref treningowych, w tym między innymi cardio, maszyny izotoniczne, strefa funkcjonalna, strefa kobiet, strefa Indoor Cycling®.
Miłośnicy zajęć grupowych mogą skorzystać z przestronnej sali fitness.

Podczas wydarzenia do zdobycia w konkursach na stanowisku Bike Challange vouchery do Fitness Platinium.
Stanowisko z trenerem personalnym, możliwość konsultacji oraz  - pomiar na tanicie czyli możliwość pomiaru BMI, sprawdzenie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, ocenę tkanki tłuszczowej oraz masy wody w organizmie w %.

 

 

Podczas wydarzenia do zdobycia w konkursach na stanowisku Bike Challange vouchery cashabck na zakupy w sklepie 4F oraz stoisko z produktami rowerowymi.

 

Podczas wydarzenia do zdobycia w konkursach na stanowisku Bike Challange karty podarunkowe oraz ekotroby z banerów.
Darmowa Kawa dla uczestników eventu na terenie sklepu Media Markt.