Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Prezentuj się na Święta

Data wydarzenia: 13.12.2014 - 14.12.2014

13-14 grudnia, w godz. 13-19.00, można będzie znaleźć wyjątkowe upominki dla bliskich i poczuć nastrój zbliżających się Świąt.
 
W specjalnie zorganizowanej strefie na parterze wszyscy chętni będą mieli okazję nabyć unikatowe, zaprojektowane i wykonane przez młodych artystów obrazy, grafiki, szkice i rzeźby - w wyjątkowo przystępnych cenach.
 
W upominkowej ofercie znajdziemy również ozdoby choinkowe, kartki oraz dekoracje świąteczne wykonane własnoręcznie przez podopiecznych Stowarzyszenia „Emaus”. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na ich rehabilitację społeczną i zawodową.
 
Nie zabraknie również świątecznych smaków i zapachów. Specjaliści z zioło-kawiarni Taheebo służyć będą poradą na temat zdrowotnych właściwości ziołowych herbat i pomogą wybrać te najbardziej odpowiednie dla naszych bliskich. Każdy chętny będzie mógł również spróbować ziołowych naparów i dowiedzieć się, jak pięknie zapakować prezent.
 
Nie lada gratką będą czekoladowe warsztaty dla najmłodszych, w trakcie których będą mogli poznać tajniki czekoladowego świata. Pod okiem deserantów z Krakowskiej Manufaktury Czekolady w sobotę i niedzielę, w godz. 13-16.00, odbywać się będzie pisanie imion na herbatnikach i tworzenie słodkich dekoracji z czekolady.
 
Ponadto w sobotę, w godz. 13-16.00, eksperci z perfumerii Douglas pomogą dobrać zapach dopasowany do osobowości obdarowanej osoby. W trakcie krótkich konsultacji można będzie poznać najnowsze trendy oraz uzyskać praktyczne wskazówki jak używać i przechowywać perfumy.

Prezentuj się na Święta